KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

PLAYSTATION E3 ’TE VAR MI YOK MU?

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Başlıklar

PLAYSTATION E3âTE YOK MU ?

Yıllarca E3 stantlarında boy göstermiş olan Japon menşelişirketinin oyun konsolu olan Playstation, Sony ânin aldığı radikal bir karar ile E3 konferansında boy göstermeme kararı aldı!

DEVLER LİGİ DARALIYOR, E3 UFALIYOR!

E3 konferansı, büyük oyun stüdyolarının yer aldığı, geliştirdikleri ve yayıncılık yaptıkları oyunları tanıttıkları dünyaca ünlü bir konferanstır. Bu konferansta büyük stüdyolar, küçük stüdyolar ile yaptıkları anlaşmalarla Indie yapımcıların oyunlarını da kendi stantlarında gösterirler. Bu konferans en çok ilgi duyulan konferansların başında geliyor. Zira bütün oyun devleri burada ve her biri oyun dünyasını sarsan onlarca, hatta yüzlerce, oyunun tanıtımları, oynanışÂ videoları ilk olarak bu konferansta sergileniyor. Konferans bir çok etkinliğe, oyun alanına sahip. Özel olarak biletler ile girilebilen bu konferans, yaz aylarında yeni oyunların tanıtıldığı en büyük konferans konumunda. Biz gelelim Sony neden E3âe katılmayacak ? Akıllarındaki plan nedir ? Yoksa yeni birşeylerin mi peşindeler? Evet, peşindeler!

İLGİLİ İçERİK

STATE OF PLAY ILK YAYININI YAPTI BİLE!

Geçen gece Sony, Twitch ve Youtube üzerinden yaptığı yayın ile ilk defa görücüye çıkardığı State of Play etkinliğini bizlere sundu. Kısa süren bu yayın sırasında, birkaç VR oyunu, zaten bilinen bazı oyunlardan birkaç görüntü ve daha fazla şey beklediniz ancak bu kadar. Vasat bir yayın olduğu konusunda çoğu izleyen hem fikir. Heyecan verici olmayışı ve yeni birşeyler göstermeyişi bir hayal kırıklığı oldu. Ancak yayının sonunda hoş sesli ablamız bizlere şöyle bir şey söyledi âBu daha ilk. Bunun devamı gelecek. Beklemede kalın.â Evet belliki Sony bu yayınları devam ettirme derdinde. Yani yeni uğraşı bu. Belkide elini eteğini E3âten tamamen çekip kendi yaptığı yayınlar ile oyunlarını tanıtacak ve bizlere oradan bilgiler aktaracak. Şahsen ben böyle olacağını düşünmüyorum. Benim aklıma ilk gelen, E3âte büyük oyunları sergileyip State of Playâde küçük küçük hem büyük oyunlar hem de arada kalan oyunlar hakkında bilgiler verecekler. Bu sene tamamen ellerinde bir şey olmadığı için E3âe katılmadıklarını düşünüyorum. Hep beraber bekleyip göreceğiz!