KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Project Cars 2 Almak İstiyorsanız Şuan Tam Zamanı

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Yarış oyunu hayranlarının gözüne kesinlikle kestirdiği bir oyun Project Cars 2. BANDAI NAMCO uzun süredir böyle büyük bir kıyak geçmiyordu oyunculara. Özellikle Project Cars konusunda. Ama bu sefer çok sağlam bir kıyak geçmiş durumda.

Bandai Namco bir çok oyunun yayımcılığını yapıyor. Hatta öyle ki belki bilmiyorsunuzdur Witcher 3‘ ün Avrupa’ da yayımcılığını Bandai Namco yapıyor. Tüm Dark Souls oyunlarının yayımcılığını yaptılar. Tekken oyunları falan filan derken çok fazla oyun var gerçekten. Adamlar iyi sırtlıyorlar oyun yapan şirketleri.

İLGİLİ İçERİK

PROJECT CARS 2 İNDİRİMİ

Bugün ise saat 22:00 a kadar sürecek olan bir indirim söz konusu. Eğer elinizi çabuk tutarsanız bu akşama kadar oyunu çok uygun bir fiyata alabilirsiniz. Normalde 199 TL fiyatı olan oyun %84 indirim ile beraber an itibari ile 31 TL gibi çok uygun bir fiyata düşmüş durumda.

Oyunun tüm incelemeleri olumlu. Daha önce oynamadığım için kendi tecrübelerimden bir şey maalesef aktaramıyorum. En son oynadığım yarış oyunu Gran Tourismo 5 falandı. O zamandan beri hiç yarış oyunu oynamak nasip olmadı. Şahsen bende pek istemedim. Ama böyle büyük bir indirim alan Project Cars 2‘ yi almamak için zor duruyorum. Bir daha bu fiyata iner mi bilmiyorum.

Project Cars 3‘ ün yapıldığını biliyoruz. Belkide o yüzden bu kadar ucuzladı bilemiyorum ancak eğer yarış oyunu tutkunuysanız bence sakın kaçırmayın basın 31 TL‘ yi hemen alın.

Youtube kanalını takip etmeyi unutmayın!