KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Quantum Error Oyunu İçin Tanıtım Videosu Geliyor !

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Quantum Error Oyunu İçin Tanıtım Videosu Geliyor ! ;

Piyasanın liderler konsol markasından olan PlayStation konsolunun çok özel yapımlarından bir tanesi olan ve jenerasyonlar arası uyumluluğa sahip olan Quantum Error için yeni bir tanıtım videosu yolda. Jenerasyonlar arası uyumluluğa haiz olan PlayStation hususi oyunu Quantum Error, hem PS4 hem de PS5 konsolları için geliştiriliyor. çıkacağı tarih ise hala belirsizliğini korumaya devam ederken, Quantum Error ile ilgili yeni detaylar görebileceğimiz yeni bir tanıtım videosu kısa sürede bizlerle paylaşılıyor olacak.

Şimdiye kadar bu oyunla alakalı pek de bir malumat edinememiş olduğumuzu düşününce, bu tanıtım videosu daha da entresan bir hale geliyor. Oyun hakkındaki şu ana gördüklerimiz, kısa bir ve bu video içinde bulunan birtakım oynanış görüntülerinden ibaret.
İLGİLİ İçERİK

Quantum Error Oyunu Patlama Yapabilir !

Teamkill Media adlı bir geliştirici ekip tarafınca geliştirilen oyun, ilk defa Mart ayının sonlarına doğru duyurulmuştu. Bu oyunun çok fazla oyunları bulunmayan bir ekibin elinden çıkacak olan bir oyun olması, beraberinde birtakım sual işaretlerini de getiriyor. Yine de elimizde PS5 üstünde yayımlanacak olan, kısıtlı sayıda oyun var. İşte tam da bu nedenle, çok da farklı bir seçeneğimiz bulunmuyor gibi. Şimdilik elimizdekinin kıymetini bilmemiz gerekiyor.

Teamkill Media, Quantum Error resmi Twitter hesabından yaptığı bir , haberimize mevzu olan bu tanıtım videosunun ne zaman geleceğini bildirildi. Bu paylaşıma gore oyunla ilgili yeni detaylara, 6 Haziran Cumartesi günü GamesRadar tarafından düzenlenen Future Games Show’da erişebileceğiz.

Kolsuz-oyuncu-1599.jpg

PlayStation 5 konsolu için düzenlenmiş olan The Future of Gaming etkinliği tamamen iptal olmuş olsa bile, bu konsola gelecek oyunlardan bazılarını görebileceğiz en azından. Bu yüzden, Quantum Error ile alakalı, bizleri tatmin edecek detaylar verilse harbiden iyi olur. Artık bir PS5 oyununa ilişkin, uzun metrajlı bir oynanış videosunu, hak ediyoruz açıkçası.

Oyunu bu haberde ilk kez duyanlarınız var ise da, derhal kısa bir şekilde üzerinden geçelim. Quantum Error, bir FPS korku oyunu. Oyunun hikayesi ise, bir öbek itfaiyecinin Farallon Islands isminde bölgede yaşadıkları, mucizevi vakalara odaklanıyor. Geliştirici ekibin söylediğine nazaran, bu oyunda Dead Space’e ilişkin esintiler hissedeceğiz.

İlk başta PlayStation hususi yapımı bir oyun olarak satışa sunulacak olsa da, Quantum Error’ın ileride Xbox Series X ve PC platformlarına da gelebileceği söyleniyor. Umarız oyunun önümüzdeki Cumartesi günü yapılacak olan gösteriminde, doyum edici detaylar ve oyunun çıkışÂ evveliyatına dair daha net bilgiler ediniriz.

Quantum Error Oyunu İçin Tanıtım Videosu Geliyor ! ‘ Yazımızı hakkında önerilerinizi, yorum yaparak bildirebilir misiniz ?

Youtube Kanalımıza Göz Atmak İçinTıklayınız.