KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Rainbow Six Quarantine ile İlgili Bilgiler Sızdırıldı!

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Rainbow Six Quarantine, Tom Clansy serisinin yeni oyunu olacak. Virüs teması ile bezeli oyun ile alakalı elimizde 2 tane trailerdan başka bir şey yoktu. Arkadaşlarımız ile oynayacağımız etrafı gerilim ile sarılı bir oyun olacağını biliyoruz. Virüs teması zaten bu yüzden işin içine eklemişler. Korkunç ve içerisinde bulunması gergin olan bir ortam istiyorlar. Gördüklerimiz de bunu verecek gibi.

Oyunun sızdırılan bilgileri de sistem gereksinimleri ile ilgili. Oyunun oynanış mekanikleri ile alakalı herhangi bir bilgi olmasa da sistem gereksinimleri ile alakalı elimizde veriler var. Aşağıda da görebileceğiniz oyunun sistem gereksinimleri bunlar. Önerilen sistemde 1660 Ti görmek beni nedense şaşırttı. Günümüzde çok az oyun 1060 üzerinde ekran kartı istiyor. Görünen o ki bu yıl itibari ile önümüzdeki dönemlerde 1060 üzeri ekran kartı isteyen daha fazla oyun göreceğiz.

Ben ise berhudar olmuş bir şekilde 1050 Ti ile hayata ve oyun dünyasına tutunmaya çalışacağım. Boynu bükük 1050 Ti sahibi arkadaşlar, gelin sarılalım hep beraber. Yada sonra sarılırız önce korona bitsin.

E-Spor haberleri içintıklayın!

Tom Clancyâs Rainbow Six Quarantine PC Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri (1080P, 30 FPS, Low Ayarlar)

İşletim Sistemi: Windows 10

İşlemci: AMD Ryzen 3 1200 veya Intel Core i5-4460

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: AMD Radeon R9 290X 4GB veya NVIDIA GeForce GTX 960 4GB

Depolama: 60 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri (1080P, 60 FPS, Ultra Ayarlar)

İşletim Sistemi: Windows 10

İşlemci: AMD Ryzen 5 1500X ya da Intel Core i7-4790K

Bellek: 16 GB RAM

Ekran Kartı: AMD Radeon RX580 veya NVIDIA GeForce GTX 1660Ti

Depolama: 60 GB

Kolsuz Oyuncu Instagram sayfasınıtıklayarak takip etmeyi unutmayın!