KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Real Madrid’in yıldızı Vini Jr., Spider-Man 2 için kostüm tasarlıyor

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Marvel’s Spider-Man 2 oyunculara 65 kostüm sunacak. Ancak oyuna çok daha fazlası eklenecek. Üstelik planlar arasında Vini Jr. tasarımı bir kostüm de var.

Real Madrid’in Brezilyalı forveti Vinicius Jr., PS5’e özel Marvel’s Spider-Man 2’ye özel bir kostüm yapmak üzere giyim tasarımcısı Colm Dillane (KidSuper) ile ortaklık kuruyor.

Yıldız futbolcu, dün sosyal medya hesabından paylaştığı bir video bir mesajında, hayranlara herhangi bir görsel sunmasa da sıra dışı bir kostüm vadetti.Any Spider-Man fans out there? ð·ð

I'm very excited to announce a special collaboration withto design a
Spidey-Suit with the amazingfor Marvelâs Spider-Man 2!! Stay
tuned for more!— Vini Jr. (@vinijr)

Vini Jr., “Brezilya’nın renkleriyle bir kostümüm olsaydı harika olurdu. Brezilya halkı buna bayılacak.” dedi. Yani yeşil, sarı mavi ağırlıklı ve beyaz detaylı bir kostüm gelebilir.

Dillane’in sokak giyimi markası KidSuper aynı zamanda Miles Morales’in evi olan Brooklyn’de yer alıyor. Futbolcunun enerjisini yansıtan bir Miles kostümü tasarlamaları olası görünüyor.

Vini Jr.’ın yanı sıra Japon pop şarkıcısı Rina Sawayama ve Formula 1 pilotu Lando Norris gibi isimler de Marvel’s Spider-Man 2 için Insomniac Games ile iş birliği yapacak.
spider-man-2-peter-parker-kraven-the-hunter-savas-konsept.jpg

Insomniac’ın devam oyunundaki odak noktası, 2018’de PS4’e özel olarak piyasaya sürülen ilk oyunda tanıtılan şeyleri genişletmekti ve kostümler bunların başında geliyor.

Ayrıca yeni dövüş ve seyahat mekanikleri gibi , Venom, Kraven ve Kertenkele gibi yeni düşmanlar, yaklaşık iki kat daha büyük birda olacak.

PS5’e özel Marvel’s Spider-Man 2, 20 Ekim’de çıkacak. Oyunu ön sipariş verenler maceraya vakit kaybetmeden atılmak için ön yükleme yapabilirler.