KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Record of Lodoss War Erken Erişimde!

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Başlıklar

2D oyunları hep sevmişimdir. Özellikle böyle ilerledikçe yeni özelliklerin açıldığı o oyunlar var ya. Onları böyle çok sağlam oynuyorum deli gibi oynuyorum. Örnek vermek gerekirse Dead Cells. Efsane oyun cidden. Saatleri gömdüm hiçte pişman değilim. Bugünkü haberimizde o oyuna benzer nitelikte bir oyun. Record of Lodoss tam olmasa da yakın. İkiside Metroidvania türünde oyunlar!

İLGİLİ İçERİK

Hikayesi Nedir?

Hikaye ana karakterimiz olan Deedlit etrafında şekilleniyor. Nerede olduğunu bilmediği bir yerde uyanan karakterimiz neden orada olduğunu, nasıl oraya geldiğini ve bunların beraberinde gelen sorulara cevaplar arıyor. Bunların cevaplarını ararken de türlü türlü maceralara girişiyor. Yeri geliyor büyüler ile mücadele ediyor. Yeri geliyor çeşit çeşit düşmanın arasından sıyrılıp kurtulmaya çalışıyor.

Oynanış

Benim hoşuma gitti şahsen. Gayet başarılı olmuş. Castlevania ve Metroid serisinin birleşimi olan Metroidvania oyun türünü kendine örnek almış. Belli başlı eşyaları bulup daha önce gidemediğiniz yeni yerlere gidebiliyorsunuz. Bu oynanış türünü her zaman sevmişimdir. Sürekli oyuncuya yenilik sunmasından dolayı oldukça keyiflidir. Oyuncuyu devamlı olarak oyunda tutar. Bence bu oyuna da yakışmış.

Record of Lodoss ‘un fiyatı henüz belli değil. 12 Mart tarihinde erken erişime çıkışını yaptığı zaman bunu göreceğiz. Tahminlerimiz 50 TL ‘nin üzerinde olmayacağı yönünde. Siz yinede kendi hesabınızı yapın dostlar!

Daha detaylı oyun videoları ve incelemeler için Kolsuz Oyuncu Youtubetakip etmeyi unutmayın arkadaşlar!