KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Red Dead Online İçin Epic Games İndirimi

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Red Dead Redemption 2 çıktığı 2018 yılında bugüne oyun dünyasını kitlemiş bir oyun. Kitlemiş derken bu oyunun üstüne daha kaliteli bir oyunun olmadığını söylemek istedim. Gerçekten de Rockstar Games her yaptığı oyun ile kalitesini inanılmaz bir şekilde belli ediyor. Resmen oyun dünyasının kalite standartlarını belirliyorlar. Uzun süre oyun yapmasalar bile çok iyi biliyoruz ki yeni gelecek olan oyunları oyun dünyasını değiştirecek.

Red Dead Online, Red Dead Redemption 2 ile beraber çıkmış olan Online modun ayrı olarak satışa sunulmuş hali. Ayrı olarak sadece RDR 2 ‘nin online modu oynanılabiliyor. Bir çok oyuncu zaten RDR 2 ‘nin online modunu denemek istiyordu. Bunlardan biri de benim.
İLGİLİ İçERİK

Red Dead Online İndirim

Epic Games üzerinde ise indirimde olduğunu görünce direkt olarak burada belirtmek istedim. İnsanların bir çoğu böyle bir şeyin satıldığından habersiz durumda. Özellikle şuan iyi bir indirim varken herkesin haberdar olması ve satın alması gerekiyor diye düşünüyorum. Ancak telaş etmenizi gerektiren bir durum yok. Zira bu indirim Şubat 2021 ‘e kadar sürüyor.

Normalde 159 TL olan fiyat yerine 39 TL gibi bir fiyata şuan da satın alabilirsiniz. Benden size tavsiye fiyat böyle iken hemen satın alın. Daha sonradan bu tarz bir fiyata inmeyebilir çünkü. Hazır fırsat varken değerlendirin.

Youtube kanalımızı takip etmeyi unutmayın arkadaşlar!