KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Resident Evil 4 Remake İçin 12 Dakikalık Oynanış Videosu Yayımlandı

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Hepimizin heyecanla beklediği Resident Evil 4 Remake için yeni bir oynanış videosu yayımlandı. Video içerisinde bolca aksiyon, biraz gizlilik ve harika çevre modellemeleri görüyoruz. Aynı zamanda yüzümüze çarpan yağmurun ve ortam müziklerinin verdiği muhteşem gerginlik havasını da koklamış olduk.
Video oyunun beşinci bölümüne ait

Karşımıza çıkan bu video aslında oyunun beşinci bölümüne ait. Game Informer için özel olarak yayımlanan bu video içerisinde çevre detayları, ara sahneler, Leon’un modellemeleri ve bolca aksiyon görüyoruz. İşin korku unsurları da ara sıra gözümüze çarpıyor elbette. Vuruş hissiyatının çok iyi gözüktüğü yapımda ufaktan gizlilik mekaniklerinin de olduğunu görebiliyoruz. Ancak can sıkıcı tek nokta ise oyunun optimizasyon konusunda biraz zayıf gözükmesi. Özellikle bol silah ateşlemeli kısımlarda yağmurun da etkisiyle birlikte FPS değerlerinin düştüğü de gözle görülebiliyor.

Resident Evil 4 Remake ne zaman çıkacak?

2005 senesinin efsane oyunlarından birisi olan , Remake yapımıyla birlikte 24 Mart 2023 tarihinde karşımıza çıkacak. Serinin hayranları oyunu heyecanla beklerken, Capcom’un Remake oyun başarısı bir kez daha gözler önüne serilecek gibi duruyor. Eğer video içerisinde gözüken optimizasyon sorunları çözülürse gerçekten yılın oyununa aday olabilecek kapasitede bir yapım.

Resident Evil 4 Remake PC için açıklanan sistem gereksinimleri ise oldukça tatmin edici. 1050 serisinin halen daha kullanılabilir olması umut vaat ediyor. Minimum ve önerilen sistem gereksinimlerini merak edenler için;

MİNİMUM:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 (64 bit)
İşlemci: AMD Ryzen 3 1200 / Intel Core i5-7500
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: AMD Radeon RX 560 4GB VRAM / NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti 4GB VRAM
DirectX: Sürüm 12
: Genişbant İnternet bağlantısı

ÖNERİLEN:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 (64 bit)
İşlemci: AMD Ryzen 5 3600 / Intel Core i7 8700