KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Resident Evil ReVerse Açık Betası Geliyor!

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Resident Evil Village etkinliği sırasında önümüze sunulan Resident Evil ReVerse açık betası başlıyor. çok oyunculu bir şekilde Resident Evil deneyimi sunan oyunun açık betası önümüzdeki ayın başlarında açılacak.

Resident Evil oyuncuları bu oyuna pek sıcak bakmıyor olsalar da yakın zaman da deneyim etme şansları olacak. Ben Resident Evil oyunları arasından 5 ve 7 ‘yi oynamış bir kişi olarak çok desteklemediğimi belirtmek isterim. Ama bu bakış açısı oyunun kötü olacağı anlamına gelmez tabii ki.

Oyun haberleri ama daha fazlası içintıklayın!
Resident Evil ReVerse

Açık betanın 5 Nisan itibari ile indirmeye açık olacağını biliyoruz. 8 Nisan günü ise oyun açık olacak. 11 Nisana kadar da oyun oynanmaya devam edilebilecek. Eğer Resident Evil Village oyununu satın alırsanız RE: ReVerse de yanında ücretsiz bir şekilde hediye olacak.

Altı kişilik ekip ile beraber harita içerisindeki görevleri yapacağız. Oyundaki 6 kişide Resident Evil oyunlarındaki karakterlerden istediğini seçip onun ile deneyim elde etme şansını eline alacak. Ancak aynı anda iki karakteri kullanabiliyor muyuz bilmiyorum. Ayrıca sadece insan olan karakterleri değil zombi olan karakterleri de kontrol edebileceğiz.

İnsan tarafında olan oyuncular öldükten sonra zombiye dönüşüyorlar ve eski takımlarındaki oyuncuları öldürmeye çalışıyorlar. Eğlenceli bir sistem gibi gözüküyor. Öyle olsa bile Resident Evil temasına uygun olmadığını düşündüğüm için pek sıcak bakamıyorum maalesef. Ama dediğim gibi, bu oyunun kötü olacağı anlamına gelmiyor kesinlikle. Bir şans vermekte fayda var açık beta sürecinde. Bende deneyeceğim.

Youtube kanalını takip etmeyi unutmayın!