KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

ROCKET LEAGUE EPIC GAMES ÜZERİNDE ÜCRETSİZ

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Son yıllarda hızla popüler olan ve popülerliği devam eden Rocket League’ in uzun süredir ücretsiz olacağıyla ilgili haberler dolanıyordu. PS4 Plus üzerinde zaten belirli bir süre önce ücretsiz olmuştu. İnsanlar PC de ücretsiz olmasını bekliyordu ve sonunda hayalleri, hayallerimiz gerçek oldu ve Rocket League ücretsiz oldu! Top sektirmeye ve hızla araç sürmeye başlayabilirsiniz.

Epic Store girip hemen kütüphanenize eklerseniz oyun sonsuza kadar hesabınızda kalacaktır. Arkadaşlarınız ile gol yarışı yapmaya hazır mısınız ?

İLGİLİ İçERİK

Rocket League ücretsiz oldu!

Futbol çok büyük bir spor. Hatta belkide dünyadaki en büyük spor. Sadece ekonomik olarak değil, kitlesel olarak ta devasa bir sektör olmuş durumda. Nereden akıllarına geldi böyle bir oyun yapmak bilmiyorum ama PSYONIX, arabalı bir futbol oyunu nasıl olur acaba deyip Rocket League’ i yaptı gibi geliyor bana. Bu fikri ben cidden kutluyorum.

İnsanlara farklı bir şeyler deneyimletmeye çalışan oyunların yaratıcılıkları bu tarz oyunlar ile daha çok ortaya çıkıyor. Her ne kadar basit bir yapısı olsa da fikir olarak gerçekten de çok önemli. çünkü birisi size gelip “Hadi arabalı futbol oyunu yapalım.” dese muhtemelen dalga geçersiniz. Gerçekten tebrik ediyorum ve hazır bedava olmuşken yeni alan arkadaşlarla oynamaya kaçıyorum.

Ek olarak şuan oyunu kütüphanenize ekleyip indirirseniz 60 TL değerinde bir kupona sahip olacaksınız bunu unutmayın aklınızda bulunsun.

Linke tıklayarak oyunu almaya gidebilirsiniz. Link içintıklayın!

Youtube kanalını takip etmeyi unutmayın arkadaşlar!