KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Rockstar Games Eminem Başrollü Grand Theft Auto Filmini Geri Çevirmiş

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Grand Theft Auto(GTA) serisini yaşantımızda olmadan düşünmek pek mümkün değil. Bu seri ilk çıktığı günden bu yana hayatımızda eşsiz bir yer edinmekle kalmayıp adının geçtiği her yerde zirveye oynamıştır. Ne yazık ki alınan bir karar Hollywood‘dazirveyi ellerinden kaçırmalarına neden olmuş olabilir.

Rockstar Games kurucularından Sam ve Dan Houser kardeşlerin yakın arkadaşı Kirk Erwing, katıldığı Bugzy Maloneâs Grandest Game isimli podcast programında GTA III’ün çıkışından hemen sonra gerçekleşen ve reddedilen GTA filmi hakkında bilgileri değerli dinleyicilere aktardı.
Kirk Erwing İptal Olan Grand Theft Auto Filmi Hakkında Neler Söyledi?

Sam Houser ve Rockstar Games ile iyi bir ilişki içerisinde olmasının yanı sıra Veeme isimli sanal avatar uygulamasında bir temsilci ve kurucu olan Kirk Erwing açıklamaları ile Eminem ve Grand Theft Auto hayranlarını üzdü.

Rockstar’la ve Sam’le olan ilişkim dolayısıyla onu bir gece vakti bir süreliğine kalacağını bildiğim otel odasına kadar takip ettim. İkimiz geç saatlere kadar uyumadık ve bir film yapmanın ihtimalleri üzerine konuştuk.

Bu GTA III’den hemen sonraydı ve bence o esnada bunun yapmak isteyebileceği bir şey olduğu Sam’in aklından geçiyordu. Sabah 4 civarında Los Angeles’taki yapımcılardan birinden bir film yapma teklifiyle telefon aldığımı ve bana şöyle dediğini hatırlıyorum: Kirk başrolün Eminem olduğu bir Tony Scott filmi ve tam tamına 5 milyon dolar bütçe, ilgini çekti mi?Sam’i aradım ve: Bunu dinlemelisin, Grand Theft Auto filmi için Eminem’in oynamasını Tony Scott’ın ise yönetmesini istiyorlar. O ise hayır ilgilenmiyoruz dedi.O noktada sahip oldukları medya hakkının devam eden herhangi bir filmden daha büyük olduklarını fark ettiler ve film yapmakla ilgili her türlü konuşmadan çekildiler.Kirk Erwing

Yıllar sonra açığa çıkan bu bilginin yanı sıra neden hala bir GTA filminin veya dizisinin gelmediğine ilişkin açıklamalarda bulunan Take Two‘nun cümlelerini içeren göz atmak isteyebilirsiniz.