KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Rogue-Like Bilim Kurgu FPS Oyunu Genesis Alpha One Ücretsiz Oldu

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
CD Projektâin dijital oyun satış mağazası olan GOG.com üzerinden zaman zaman biz oyun severlere ücretsiz olarak oyunlar veriliyor. Şimdi ise uzay temalı birinci şahıs bilim kurgu aksiyon oyunu Genesis Alpha One Deluxe Edition ücretsiz oldu.

Radiation Blue tarafından geliştirilen ve Team 17 tarafından Şubat 2020’de piyasaya sürülen Genesis Alpha One, düşman uzaylı ve insan tehlikeleriyle dolu bir galakside geminizle yol aldığınız, yeni yapılar inşa ettiğiniz ve hayatınızı sürdürdüğünüz bir rogue-like FPS oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Normalde Steam fiyatı 149,00 TL olan oyunu şayet 30 Ekim tarihine kadar GOG kütüphanenize eklerseniz de kalıcı olarak sizin oluyor.

Peki Genesis Alpha One Deluxe Edition GOG’dan nasıl alınır?

GOG hesabınızla giriş yaptıktan sonra  aşağı kaydırırsanız altta paylaştığımız görseldeki gibi oyunun ücretsiz olarak sunulduğunu görebilirsiniz. Sağ alttaki âYes, and claim the gameâ yazan yeşil kutucuğa tıklamanız halinde oyun kütüphanenize eklenecek. Hepsi bu kadar. Artık  uygulaması üzerinden oyununuzu dilediğiniz zaman indirip oynayabilirsiniz.
Genesis-Alpha-One-Deluxe-Edition.jpg

Sistem Gereksinimleri

MİNİMUM
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi:Â Windows 7 64-bit
  • İşlemci:Â Intel Core i3-4130 / AMD FX-4350
  • Bellek:Â 4 GB RAM
  • Ekran Kartı:Â GeForce GTX 660 / Radeon HD 7950 or Radeon R9 290
  • Depolama:Â 10 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit