KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Roller Coaster Tycoon 3 Epic Games Üzerinde Ücretsiz!

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Tycoon oyunları benim bayılarak oynadığım oyun türlerinden biridir. Yönetim oyunlarının farklı bir aurası ve çekiciliği var. Özellikle hayvanat bahçesi işlettiğimiz tycoon oyunlarına dayanamıyorum. Bugün ise çok önemli bir seri olan Roller Coaster Tycoon serisinin 3. oyunu Epic Games üzerinde ücretsiz oldu.

İLGİLİ İçERİK

Roller Coaster Tycoon 3 Ücretsiz!

Roller Coaster Tycoon 3 Frontier Developments tarafından 2004 yılında piyasaya sürülmüş yönetim türünde bir oyundur. Oyunun bizlere sunduğu ana oynanış, bir lunapark kurmak ve lunaparkı geliştirip tüm herkesin eğleneceği bir yere getirmektir. Bunu yaparken kendi çocukluğumuza ait lunapark araç gereçlerini görebiliyoruz. Hayalinizdeki lunaparkı bu oyun ile kurmak çokta zor değil.

Bir çok oyuncu hayallerinde kurmak veya oluşturmak istedikleri şeyleri bu tarz tycoon oyunları ile hayata az da olsa geçirebiliyor. Tabii ki esas olay bu oyunları oynarken eğlenmek ancak bir şeyin yönetimi içerisinde olmak oyunda bile olsanız stres yapmanıza neden olabiliyor. Örnek vermek gerekirse bu oyunda bile 2 3 müşteri memnun olmadığı zaman yaşadığınız stres gerçekten de çok can sıkıcı olabiliyor.

Bir de lunaparkınız müşteriler ile dolup taşıyorsa vay halinize. 2 3 kişiden çekinirken 100lerce insan problem oluşturunca darlanıyorsunuz gerçekten. Ben çok darlandım kendimden örnek olsun diye şimdiden size de söylüyorum. Epic Games‘ inizi açıp Store’ a girdikten sonra oyunu kütüphanenize ekleyebilirsiniz arkadaşlar!

Epic Games üzerinden oyuna gitmek içintıklayın!

Youtube kanalını takip etmeyi unutmayın!