KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

S.T.A.L.K.E.R 2 ile Alakalı Yeni Detaylar Ortaya Çıktı

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Serinin bir hayranı olarak bu oyun ile alakalı her çıkan haberde heyecanlanıyorum. Oyun ile alakalı yeni detayları gördükçe de çok mutlu oluyorum. Bugünde Stalker 2 hakkında çıkan yeni detayları burada konuşacağız. Oyun ile alakalı yayınlanan videoyu en aşağıda bulabilirsiniz. Detaylar yapımcılar tarafından o video aracılığı ile paylaşıldı.

Stalker serisini bilmeyenler için özetlemek gerekirse, kıyamet sonrası bir dünyada hayatta kalmaya çalıştığımız aksiyon RPG türünde bir oyun. Metro oyunlarına oldukça benzeyen bir atmosferi var. Ancak oyunun esas olayı rol yapma tarafında. En güçlü olduğu yan bu desek yanlış olmaz. Ancak eski oyunlardaki aksiyon eksikliğini bu oyunda giderecekler.

Oyun haberleri ama daha fazlası içintıklayın.
Stalker 2 Detaylar

Eski oyunlarda da olduğu gibi bu oyunda da RPG öğeleri yoğunlukta olacak. Eski oyunlarda RPG öğelerinin başında gelen şey oyunda bulunan gruplardı. Oyunlarda birden fazla grup bulunurdu ve bizim yaptığımız seçimler o gruplar ile olan ilişkimizi etkilerdi. Aynı şekilde yeni çıkacak Stalker 2 ‘de de bu tarz grupların olduğunu yeni detaylar sayesinde öğrenmiş olduk.

Duty ve Freedom adında iki grup var. Bunlardan biri Zone ‘u yaymaya çalışırken bir diğeri Zone ‘un yayılması için çabalıyorlar. Tabii yapımcıların söylediğine göre çok daha fazlası oyunda olacak.

Oyunun görselliği ile alakalı da bir kaç fikrimiz artık bulunuyor. Günümüzün grafiklerine oldukça yakışacak grafikler kullanılıyor. Aşağıdaki videodan da detaylı içeriği görebilirsiniz. Oyunu heyecan ile bekliyorum. Yeni bir S.T.A.L.K.E.R oyununa ihtiyaç olduğu çok uzun zamandır ortada olan bir şey. Umarım Stalker 2 başarılı bir şekilde bu yükün altından kalkar. Ama buna oyun çıktıktan sonra karar vereceğiz!

Youtube kanalını takip etmeyi unutmayın!