KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Senua’s Saga: Hellblade 2 Geliyor!

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Senua’s Saga: Hellblade 2 bomba gibi geliyor. Xbox Series X için çıkacak oyun hem Xbox konsoluna hemde Bilgisayara gelecek. Microsf’un satın aldığı Ninja Theory stüdyosu tarafından yapılacak oyun 2020 yılında bekleniyor.

Hellblade Senua’s Sacrifice çok sevilen bir oyun olmuştu. çok yerden olumlu yorum ve puan alan oyunun devam oyunu geliyor. Tabi olumlu haberlerin biri de bizden gelmişti. Hellblade hakkında yazdığımız incelemeye aşağıdan ulaşabilirsiniz.
İLGİLİ İçERİK

Hellblade devam oyunu olan Senua’s Saga: Hellblade 2 hakkında ilk bilgiyi bundan önce yazdığımıziçeriğimiz de bahsetmiştik. Yalnızca Xbox Series XÂ ‘e değil PC ‘ye de çıkacak olması oyuncular için ekstra sevindirici bir haber oldu.

Senua’s Saga: Hellblade 2 Xbox Series X ile Geliyor!

Oyun Microsoft’un yeni nesil konsolu olan Xbox Series X ile beraber gelecek. Konsolun gelecek tarihi olarak 2020 sonları diye tahmin ediliyor. Bu sebeple oyunu 2020 sonlarında bekliyoruz. Bu yaz oyun ile ilgili detaylı bir tanıtım videosu daha yayınlanır diye tahmin ediyoruz.

Oyunun gelecek haberini IGN Youtube kanalında bir tanıtım videosu ile duyurdu. Ninja Theory firması devam oyunu olan Senua’s Saga ile gündeme tekrar geldi. Stüdyo daha önceden Microsoft firmasına satılmıştı. Bu sebeple oyunun Xbox Series X ‘e gelecek olması pek şaşırtıcı değil. Ancak diğer konsol olan PS5’e özel çıkan oyunlar gibi sadece konsola değil PC ‘ye de gelecek olması “İyi ki Xbox Series X’e çıkıyor” dedirtti.

Hellblade ilk oyunu yapımın çok imkana sahip olmamasından dolayı kısa bir hikayeye sahip olmuştu. Ancak çok satan oyunun elde ettiği gelir ve Microsoft desteği ile yeni gelecek oyunun biraz daha oyun sevenleri, oyun karşısında tutarsa daha güzel olacak.

İlk oyunu ile ilgili yorumlarımızı yapmıştık. Biz çok beğenmiştik. Gerek atmosferi, gerek verdiği gerilim ve kafa karıştıran ana karakteri Senua ile oyunda var olan kusurları görmezden gelebiliyorduk. Umuyoruz devam oyunu da bu kadar düşünülerek hazırlanır. İlk oyun 8 Ağustos 2017 ‘de çıkmıştı. Aradan geçen 2 yılı aşkın bir süreden sonra bir oyun gelmesi gerekiyordu.

Oyunun tanıtım videosu çok fazla bir şey anlatmasa da yeni gelecek oyunun yine bir gerilime ve kafayı karıştıracak senaryoya sahip olacağı anlaşılıyor. Bu tanıtım videosunun yayınlanması bile oyuncuları heyecanlandırdı. Tabi bizi de öyle. Tanıtım videosunu izlemeniz için hemen aşağıya bırakıyoruz. Kıymetli yorumlarınız bizim için önemli. Umuyoruz oyun konsol ile beraber çok uzun sürmeden 2020 sonlarında bizimle olur.