KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Silent Hill 2 Remake ve Birkaç Oyunun Yolda Olduğu Doğrulandı!

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Tahmin ediyorum ki bu haberi sonu ışıksız bir tünel misali görüyor ve bugüne kadar çıkan milyonlarca söylentinin yanına koyuyorsunuz. Son birkaç yıldır bir veya iki kere  söylentileri duyuyoruz. Pekala artık bu söylentilerin gerçeğe dönüştüğünü görebiliyoruz.

Nitekim yapımın 2006 yılında çıkmış olan filminin yönetmeni Christophe Gans, birkaç oyunun yolda olduğunu ve Silent Hill 2 Remake’in de yapıldığını doğruladı.
Birçok Silent Hill oyunu geliştiriliyor

Christophe Gans, Fransız sitesi Movie and Game’e verdiği röportajda bir sonraki oyun hakkında az çok bilgi sahibi olduğunu ve Silent Team ile birlikte çalıştığını ifade etti.

Konami’deki orijinal yaratıcılar (Team Silent) ile çalışıyorum, şu anda ise geliştirme aşamasında olan birkaç oyun var. Birçok yapımda çalışan birçok ekip bulunuyor. Bu yapımlar markayı tekrardan canlandıracak.

Doğrudan oyunlar üzerinde çalışmıyorum ama Konami ile birlikte görev alıyorum: Kojima yerine ilk Silent Hill filmini çekerken tanıştığım ve hala burada olan Silent Team.

Gans, Bloober Team’in gerçekten de serinin ikinci oyunun Remake’i üzerinde çalıştığını ve stüdyo içerisinde birden fazla ekibin yer aldığını belirtti. Konami’nin de aralarında olduğu bu ekipler içerisinde ilk dört oyunun geliştirilmesinde bizzat rol alan Team Silent’ın da yer alması hayranlar için mutlaka sevindirici bir haberdir.