KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Skull and Bones, Steam’e yelken açıyor

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Ubisoft’un açık dünya korsanlık oyunu Skull and Bones önümüzdeki ay Steam’e geliyor. Oyunun yeni platformundaki çıkış tarihi resmi olarak açıklandı.

Skull and Bones ilk olarak E3 2017’de duyurulmuş, defalarca ertelenmiş ve hatta geliştirme süreci 2020’de yeniden yeniden başlatılmıştı. Sonunda geçtiğimiz Şubat ayında piyasaya sürüldü.

Oyun, PS5, Xbox Series X/S, PC ve Amazon Luna’da mevcut. PC sürümü şimdiye kadar sadece Epic Games Store ve Ubisoft Connect aracılığıyla satın alınabiliyordu.Setting sail withon Steam this August 22!

Get ready to navigate the ruthless high seas, engage in brutal naval battles, and build your own empire. Wishlist Now! ð´ââ ︗ Ubisoft (@Ubisoft)

Skull and Bones Steam’e ne zaman gelecek?

Ubisoft sosyal medya hesaplarından yaptığı duyuruda, Skull and Bones’un 22 Ağustos 2024’te Steam’e geleceğini duyurdu. Oyuncular artık istek listesine ekleyebilirler.

Başlangıçta Assassin’s Creed IV: Black Flag DLC’si olarak tasarlanan Skull and Bones, bağımsız bir oyuna evrilmişti. Belki de genişleme olarak kalması daha hayırlı olabilirdi…
skull-and-bones-korsanlik-yeni-oynanis-videosu.jpg

Açık dünya korsanlık macerası uzun geliştirme süresine rağmen beklentileri karşılamadı. Ayrıca Ubisoft, oyunun fiyatına gelen eleştirilere, AAAA kalitesinde bir yapım olduğunu ve fiyatını hakettiğini belirterek .

Hatta oyun piyasaya sürüldükten sonra oyuncu etkileşimininiddia etmişti. Steam’de yer almasıyla birlikte eş zamanlı oyuncu sayısını daha rahat takip edebileceğiz.
skull-and-bones-korsan-sehri-acik-dunya.jpg

Ben Skull and Bones’un 8 saatlik deneme sürümünü oynadığımda tamamını bitirmeden korsanlıktan emekli olmuştum. Özellikle mekaniklerin Sea of Thieves gibi muadillerinden çok farklı olarak ele alınması ve kısıtlı oynanışı ilgimi çekmedi.

Steam fiyatı muhtemelen dolarla satılması nedeniyle avantajlı olmayacaktır. Yine de platform takıntısı olanlar, zenginler veya dolarla maaş alanlar için iyi bir seçenek. Yukarıda da belirttiğim gibi ben en çok oyuncu sayısını merak ediyorum.

Eğer oyunu siz de oynadıysanız, yorumlarda görüşlerinizi paylaşabilirsiniz. Gelecek haber ve duyurular için takipte kalın!