KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Sony, bu yıl yeni bir Astro Bot oyunuyla karşımıza çıkabilir

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Sony, Nisan 2025’e kadar büyük bir oyun çıkarmayacağını açıkladı ancak yeni bir rapora göre şirket, Astro Bot daha küçük bir seriye yönelebilir.

Konsol devi, son mali raporunda God of War ve Spider-Man gibi büyük serilerin önümüzdeki mali yılın sonuna kadar sessiz kalacağını açıkça belirtmişti. Elbette bu, hiç yeni oyun görmeyeceğimiz anlamına gelmiyor.

Giant Bomb muhabiri , Sony’nin daha mütevazı IP’ler de olsa, diğer serilerinden henüz duyurulmamış yeni oyunlar yayınlamayı planlıyor olabileceğini öne sürdü.
astros-playroom-ps5-oyunu.jpg

Grubb’a göre PlayStation bu yıl Rise of the Ronin ve Concord gibi oyunlarla karşımıza çıkmaya hazırlansa da, listeye yeni Astro Bot oyunu da eklenebilir:

“Astro’nun bu yıl gelebileceğini duydum, yani eğer olursa bu benim için oldukça büyük bir olay. Sony’nin neden bunun bizim için önemli bir olay olduğunu düşünmediğini anlıyorum, en azından şimdilik. Umarım bunu büyük bir duyuruya dönüştürebilirler ve sonrasında çoğu şey değişir.”
astro-bot-en-cok-oynanan-psvr-oyunlari.jpg

Astro serisinin son oyunu, her PS5’te önyüklü olarak gelen ve konsolun yeni nesil özelliklerine vurgu yapan Astro’s Playroom (2020) olmuştu. 2018’in PSVR oyunu Astro Bot: Rescue Mission’ın devamı niteliğinde gelmişti.

Serinin geliştiricisi Team Asobi, daha önce Sony Interactive Entertainment’ın dağıttığı PlayStation’a bağlı Japan Studio’nun dağılmasının ardından 2021 yılında kuruldu.

Aynı yıl verilen bir iş ilanı, Tokyo merkezli stüdyonun yeni bir 3D aksiyon oyunu üzerinde çalıştığına işaret etti. Geliştirici, 2022’de bir sonraki oyununun bugüne kadarki en iddialı oyunu olacağını .

Sony ve Team Asobi’nin yeni Astro Bot oyununa dair daha fazlasını duyarsak sizlerle paylaşacağız. Gelecek haber ve duyurular için takipte kalın!