KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Sony, İsrail ve Gazze’deki mağdurlar için 2 milyon dolar bağışladı

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
PlayStation’ın ana şirketi Sony, İsrail ve Filistin arasındaki çatışmadan etkilenenlere insani yardım amacıyla 2 milyon dolar bağışladı.

Japon devi,yaptığı açıklamada, 2 milyon dolarlık yardımı Japon Kızılhaç Derneği ve Birleşmiş Milletler çocuklara Yardım Fonu’na bağışladığını belirtti.

Ayrıca çeşitli Sony Group şirketlerinin, çalışanların yardım kuruluşlarına yaptığı bağışlara göre programlar yürüttüğü belirtildi.
gazze-filistin-israil-savasi-yikimin-boyutu.jpg

İsrail ve Hamas arasındaki gerilim gün geçtikçe artıyor. İsrail’in Gazze’ye uyguladığı ablukanın ardından oradaki insanlar gıda, su, yakıt ve ilaç gibi temel ihtiyaçlara ulaşamıyor.

Harekat, Filistinli militan grup Hamas’ın 7 Ekim’de Gazze’den düzenlediği saldırıda 1.400’den fazla insanı öldürmesine tepki olarak yapıldı. Ancak her zamanki gibi olan masumlara oluyor.

İsrail, Gazze’de evleri, okulları, hastaneleri, camileri bombalıyor. Hayat yok ediliyor, binlerce insan sefalete ve ölüme terk ediliyor…Weâve donated to United Nations Relief and Works Agency who are providing humanitarian aid to Palestinian families, we ask you to consider donating if youâre able. — Devolver Digital (@devolverdigital)

Devolver Digital, Filistinli mağdurlar için bağışta bulundu

Bir diğer oyun yayıncısı Devolver Digital de çatışmalardan etkilenen Filistinlileri desteklemek için miktarını açıklamadığı bir bağışta bulundu.

Teksas merkezli şirket, “Filistinli ailelere insani yardım sağlayan Birleşmiş Milletler Yardım ve Bayındırlık Ajansı’na bağışta bulunduk, imkanınız varsa bağış yapmayı düşünmenizi rica ediyoruz.” dedi.
israil-filistin-hamas-gazze-savas.jpg

Bir tarafta haksız bir saldırıyla Filistin halkını savaşa sürükleyen Hamas, diğer tarafta bu mağduriyetin arkasına sığınıp savaş suçlarının da ötesinde insanlık suçu işleyen İsrail…

Böyle bir çatışmada taraf tutmak yanlış olur. Desteklenmesi gerekenler sadece savaşın mağdurlarıdır. Herkes empati kurmalı, vicdanlı olmalı ve ağzından, klavyesinden çıkanları tartmalı.

Unutmayın, savaşın kazananı yok. Kaybedeni ise savaşı sürdürenler olmuyor… Umuyoruz ki, daha fazla can kaybı ve yıkım olmadan taraflar çatışmaları durdurur.