KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Sony önümüzdeki ay PlayStation Showcase veya State of Play yapabilir

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Sony’nin önümüzdeki ay yeni bir PlayStation etkinliğiyle karşımıza çıkacağı bildiriliyor. Silent Hill 2 remake gösterinin odaklarından biri olabilir.

Güvenilir sızıntılarıyla bilinen ‘dan Jeff Grubb, PlayStation Showcase veya State of Play’in Mayıs ayında geri döneceğini birçok kez duyduğunu öne sürdü.

Grubb, Sony’nin oyun ve bazen donanım duyurularına yer verdiği etkinliklerden birinin gelecek ay düzenleneceğine dair duyduğu iddiaları şöyle açıkladı:

“Gelecek ay, Mayıs ayında PlayStation’a dair bir şeyin, State of Play ya da Showcase’in olacağını duydum, yani bu muhtemelen olacak. Hem Showcase’i hem de State of Play’i dinledim. Görünüşe göre Vitrin’e doğru eğilebilir, kesinlikle geçen yıl Vitrin’i yaptıkları zaman diliminde.”
ps5-pro-konsept-gorseli.jpg

PS5 Pro, yeni PlayStation etkinliğinde duyurulabilir mi?

En son Mayıs 2023’te gerçekleştirilen PlayStation Showcase, bir saatten fazla sürmüş ve 30’dan fazla oyunun yanı sıra el konsolu PlayStation Portal’ın tanıtımına yer vermişti.

Belki de önümüzdeki ay, yeni bir PlayStation Showcase ile son dönemde teknik özelliklerine kadar sızdırılan PS5 Pro duyurulabilir. Elbette, sadece oyun duyurularını odaklanan sıradan bir State of Play de görebiliriz.

Bana kalırsa yükseltilmiş donanımın şu an için öne sürülmesi zor bir ihtimal ancak Showcase’ler genelde sürprizlere açık gösteriler oluyor. Gelişmeleri takip edeceğiz.
bloober-team-silent-hill-2-remake-aciklamasi.jpg

Silent Hill 2 remake çıkış tarihiyle sahne alabilir

Sony’nin etkinlikleri oyunsuz olmaz. Konami’nin heyecanla beklenen oyunlarından Silent Hill 2 remake yakın zamanda ESRB tarafından derecelendirildi.

Oyunun listelenmesi ciddi bir ilerleme kaydettiğine işaret ediyor. Grubb, geri dönen korku efsanesinin çıkış tarihinin söz konusu etkinlikte duyurulabileceğini düşünüyor.Silent Hill 2 remake ESRB description — Wario64 (@Wario64)

Sony tarafında yılın başında yayınlanan bir tanıtım videosu, Metal Gear Solid 3 ve Silent Hill 2 remake’lerinin 2024’te çıkacağını . Bu tarafta da herhangi bir gelişme olursa sizlerle paylaşacağız.

PlayStation State of Play en son Şubat ayının başında yapılmıştı. Etkinlikte Death Stranding 2, Metro Awakening, Silent Hill 2, Rise of the Ronin ve Stellar Blade gibi oyunlara .

Ardından sadece bir hafta sonra Final Fantasy 7 Rebirth’edaha yapıldı. Gelecek haber ve duyurular için takipte kalın!