KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Star Wars Jedi: Survivor Çıkış Tarihi İle İlgili Yeni Söylenti

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Star-Wars-Jedi-Survivor.jpg

VentureBeat muhabiri Jeff Grubb, premium podcasti Giant Bomb esnasında âdan sonrasını konu alacak bir sonraki oyunun isminin Star Wars Jedi Survivor olacağını geçtiğimiz aylarda öne

Bunun sonrasında geçtiğimiz aylarda yapılan âStar Wars Celebrationâ adlı etkinlikte devam oyununun isminin Star Wars Jedi Survivor olacağını güzel bir tanıtım fragmanı ile birlikte .

Respawn Entertainment tarafından geliştirilen oyunun fragmanında, ana karakterimiz Cal Kestisâin İmparatorluk Güçlerinden kaçışını görmüştük. Bu tanıtım fragmanıyla birlikte, oyunun 2023 yılının içerisinde çıkacağının bilgisini almıştık. Geçtiğimiz gün ise Lucasfilm,Star Wars Jedi: Battle Scars” adında bir kitapBu kitap, Star Wars Jedi: Fallen Order ile Survivor oyunlarının arasındaki bölümde yaşananları konu alacak.

Yazının başında bahsettiğimiz Jeff Grubb, dün bir Tweet paylaştı. Bu Tweet’de Star Wars Jedi: Battle Scars kitabının, Star Wars Jedi: Survivor ile birlikte Mart ayı içerisinde çıkacağını belirtti. Tweet’e aşağıdan ulaşabilirsiniz.So is the game.— Grubb (@JeffGrubb)

Star Wars Jedi: Survivor Tanıtım Fragmanı

Star Wars Jedi: Survivor, eğer söylentiler doğruysa 2023 yılının Mart ayında, PlayStation 5, Xbox Series X/S ve PC platformlarına çıkışını yapacak.