KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Star Wars: Squadrons İnceleme Puanları

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Star Wars hayranlarının gözünü kestirdiği ve belli başlı oyuncuların “Aha uzaydayız” diyerek ulaşmaya çalıştığı oyun olan Squadrons’ un inceleme puanları önümüze geldi. Ben her ne kadar Star Wars evrenini sevsem de uzay mekikleri ile savaşma fikri pek bana göre değil. Ben daha çok eski KOTOR oyunlarını seviyorum.

Steam sayfasındaki açıklamasında oyun ile alakalı bir çok detaylar bulunuyor. Belirli bir kısmını buraya bırakacağım. Kalanının okumak içintıklayarak Steam sayfasına gidebilirisiniz.

STAR WARS™: Squadronsâtaki özgün pilotluk deneyimiyle starfighter savaş sanatında ustalaşın. Kemerinizi bağlayın ve filonuzla birlikte uzaydaki birinci şahıs çok oyunculu it dalaşlarında adrenalin patlaması yaşayın. Katılan
pilotlar, hem Yeni Cumhuriyet hem de İmparatorluk filolarından starfighterâların kokpitlerine geçerek stratejik 5âe -5 uzay savaşlarında yer alacak. çeşitli oyun tarzlarına uyum sağlamak ve düşmanı alt etmek için starfighterâınızı düzenleyin ve filo kompozisyonunuzu ayarlayın. Pilotlar takım olarak gaz devi Yavin Prime ve parçalanmış Galitan uydusu gibi bilinen ve daha önce hiç görülmemiş savaş alanlarında taktiksel görevleri tamamlayarak zafere ulaşacak.

X-wing ve TIE fighter gibi starfighterâları kontrol edin. Donanımları ve görünüm ögelerini özelleştirin. Kokpitinize yerleşip silahlar, kalkanlar ve motorlar arasında güç dağıtımı yapın. Ayrıca, oyuncular oyunun tamamını sanal gerçeklikle oynama seçeneğine sahip olacak!

İLGİLİ İçERİK

Star Wars: Squadrons Puanları

PC GamesN : 90 / 100
IGN İtalya : 88 / 100
Games Radar : 70 / 100
Game Informer : 83 / 100
US Gamer : 80 / 100
Eurogamer İtalya : 80 / 100
VG247 : 80 / 100
Power Unlimited : 75 / 100
PC Gamer : 83 / 100