KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Star Wars: Squadrons Tanıtım Kısa Filmi

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
STAR WARS: SQUADRONS FİLM ile karşımızda. Film dedik heyacan olmasın kısa film yapmışlar oyunu daha iyi tanıtmak için.

Star Wars oyun serisinin yeni bir üyesi olan Squadrons için kısa film paylaşıldı. Star Wars serisini yakından takip etmekte olan oyuncular için gün geçtikçe yeni detayların ortaya çıkması mutlu ediyor.

Tamamen CGI kullanılarak efsane gözüken animasyonlar ile hazırlanmış. Kısa film Battle of Endor sonrasından başlıyor. Savaş Star Wars evreni ile alakalı çok önemli şeyleri değiştirmişti. Filmleri izleyenler neler yaşandığını biliyorlar. Death Star adı verilen gezegen halindeki 2. silahın yok oluşuna sebep olmuştu bu savaş.

İLGİLİ İçERİK

STAR WARS: SQUADRONS FİLM OLSAYDI ?

Hikayesi gereği Star Wars fanlarını etkileyebilecek bir kısa film olmuş cidden. Şahsen tamamını animasyon filmi olarak izlemek isterdim. Ancak oyun olarak karşımıza çıkacak ve uçuş oyunları ile pek aram yok. Her ne kadar uzayda 5 vs 5 kapışmak üzerine olsa da birazcık uzak geliyor bana.

çıktığı zaman oynama şansım olursa belki bir şekilde fikrim değişir ama zannetmiyorum. Star Wars fanları için umarız güzel bir oyun olur. Son zamanlarda çıkan Star Wars oyunları arasında sadece Fallen Order memnun etmeyi başarmıştı. Onun dışında çıkan iki Battlefront oyunu tüm oyuncular arasında hayal kırıklığı yaratmıştı. Özellikle loot box sistemi ile oyun dünyasında büyük bir tartışmaya sebep olmuşlardı. Umarız aynı tatsızlıklar bu oyunda da yaşanmaz.

Herkes mutlu mesut oyun oynayabilsin artık. Bizim için hala dolar ve euro kuru gibi bir problem var ama oda çözülür bir şekilde. Umarım..

Youtube kanalını takip etmeyi unutmayın!