KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Stardew Valley Yaratıcısından Büyük Söz: DLC ve Güncellemeler Her Zaman Ücretsiz Olacak

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Stardew Valley’in yaratıcısı Eric Barone, bilinen adıyla ConcernedApe, hayranlarına büyük bir söz verdi: Oyuna eklenen yeni özellikler ve güncellemeler için asla ek bir ücret talep etmeyecek. Barone, bu sözü X üzerinden duyurarak, “Ailemin şerefine yemin ederim ki, yaşadığım sürece bir DLC veya güncelleme için asla para almayacağım. Bunu ekran görüntüsü olarak alın ve bu yemini bozarsam beni utandırın,” ifadelerini kullandı.
Stardew Valley’in Ücretsiz İçerik Geleceği: Eric Barone’dan Yeni Açıklamalar

Stardew-Valley-1.jpg

Bu yılın başlarında Stardew Valley, gizem kutuları, yeni bir dünya haritası, ekstra evcil hayvan ve hayvan içeriği, yeni festivaller, bir kitapçı, ustalık sistemi ve daha fazlasını ekleyen 1.6 güncellemesini yayınladı. Ancak dört ay sonra, bu güncelleme henüz konsolda piyasaya sürülmedi.

Barone, X üzerinden yaptığı açıklamada, “Portlar ve bir sonraki PC güncellemesi hala devam ediyor. Uzun zaman aldığını biliyorum, her dakika aklımda. Kişisel olarak her gün mobil port üzerinde çalışıyorum. Anlamlı bir haber olduğunda (örneğin bir çıkış tarihi) duyuracağım. Umarım iyi bir yaz geçiriyorsunuzdur,” diyerek sürecin devam ettiğini belirtti.the ports and next pc update are still in progress. I know it is taking a long time, its on my mind every minute. I have personally been working on the mobile port every day. I will announce when there is any meaningful news (e.g. a release date). hope youre having a good summer

— ConcernedApe (@ConcernedApe)

• Konsol Güncellemeleri ve Mobil Portlar Üzerinde çalışmalar Devam Ediyor

Stardew Valley’in 1.6 güncellemesi PC oyuncuları için büyük bir heyecan yarattı. Bu güncelleme, oyuna birçok yeni özellik ekleyerek deneyimi daha da zenginleştirdi. Ancak, konsol oyuncuları bu güncellemenin gelmesini sabırsızlıkla beklerken, Barone güncellemenin henüz hazır olmadığını ve üzerinde çalıştığını belirtti. X’de bir hayrana yanıt verirken, tüm eklemelerin ücretsiz olacağını ve oyuncuların sabırlı olmasını istedi.I swear on the honor of my family name,i will never charge money for a DLC or update for as long as I live. Screencap this and shame me if I ever violate this oath

— ConcernedApe (@ConcernedApe)

Barone, yeni bir PC güncellemesinden de bahsetti. Bu güncellemenin, 1.6 ölçeğinde bir şey olmadığını ve daha çok bahçe saksıları gibi hata düzeltmelerine odaklanacağını belirtti. Ayrıca, yeni oyunu Haunted Chocolatier üzerinde de yoğun bir şekilde çalıştığını ekledi. Bu nedenle, Stardew Valley için yapılan güncellemelerin gecikmesi, Barone’nin birçok projeyi aynı anda yürütme çabasının bir sonucu olarak görülüyor.
  • Oyunculardan Büyük Destek

Stardew Valley topluluğu, Barone’nin açıklamalarını ve güncellemelerini büyük bir olgunlukla karşıladı. Birçok oyuncu, sosyal medya platformlarında Barone’ye destek mesajları gönderdi. Bir oyuncu, “Güncelleme için teşekkürler dostum. çok şey ifade ediyor. Bunu sabırsızlıkla bekliyoruz ve Haunted Chocolatier’ı da sabırsızlıkla bekliyoruz. Seni takdir ediyoruz,” diyerek Barone’ye minnettarlığını dile getirdi.

Başka bir oyuncu ise, “Bir [Nintendo] Switch kullanıcısı olarak… Beklemeye alışkınım, endişelenme. çok çalıştığınızı biliyorum ve bunu takdir ediyorum,” ifadelerini kullandı.
  • Stardew Valley’in Geleceği

Stardew Valley, çıktığı günden bu yana büyük bir başarı elde etti ve dünya genelinde milyonlarca oyuncu tarafından sevildi. Eric Barone‘nin oyunu sürekli olarak güncelleyip yeni içerikler eklemesi, oyunun canlı ve ilgi çekici kalmasını sağladı. Üstelik, bu güncellemelerin ücretsiz olması, oyuncuların oyuna olan bağlılığını ve sevgisini daha da artırdı.

Barone’nin, ‘e yeni özellikler eklemeye ve oyunu geliştirmeye devam edeceği kesin. Ayrıca, yeni oyunu Haunted Chocolatier‘in de büyük bir heyecanla beklenmesi, Barone’nin oyun dünyasındaki yerini sağlamlaştırıyor. Oyuncular, Stardew Valley’in geleceği konusunda oldukça umutlu ve Barone’nin projelerini sabırsızlıkla bekliyorlar.