KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Steam’ in Ücretsiz Kütüphanesi 2 – Popüler ve İyiler

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Başlıklar

Evet bugün diğer bir listenin devamını yani Steam’ in ücretsiz kütüphanesi 2 yi önünüze sunuyoruz. Bu listede Steam’ in kütüphanesinde ‘ücretsiz oyunlar’ kısmında bulunan ve belli bir kalitenin üstündeki oyunlara bakacağız. Yani bu oyunlar Steam’ i açıp ücretsiz oyunlar kategorisine tıkladığımızda rastgele seçdiğimiz bir oyunlar değiller. Gerçekten belli bir düzeyin üstünde oyuncuya, kaliteye ve içeriğe sahip oyunlar. Bir diğer konu olarak, sizin sevdiğiniz bir oyun bu listede olmayabilir, bu mümkündür zaten merak etmeyin bu konu başlığı altında bir adet daha listemiz yakında yayımlanacak. Ayrıca bu listedeki oyunlar Epic Games platformu üzerinde bulunmamakta. Yani bu listedeki oyunları indirebileceğiniz tek yer Steam. Ama kendi sitelerinden indirebilirsiniz belki. O kadarını denemedim, bilmiyorum. Şimdi gelin isterseniz listemize başlayalım.
İLGİLİ İçERİK

Steam’ in Ücretsiz Kütüphanesi 2 – Destiny 2

destiny-theme-foto.jpg

Ücretsiz olma tarihi: 1 Ekim 2019

Destiny 2 aslında ilk çıktığı birkaç yıl boyunca ücretliydi. Hatta öyle sıradan, kendi halinde bir oyun değildi. Oyunun klasmanı AAA oyunlardı. Yani fiyatı 60 dolardı. Fakat birkaç yıl içerisinde hem yeterince oynanmadı hem de Steam le birkaç ortaklık yaptı. Bu ve bunun gibi birkaç olaydan sonra Destiny 2 resmi olarak Steam kütüphanesinin ‘ücretsiz oyunlar’ kısmına eklendi. Ki bence de akıllıca olmuş. çünkü oyun tam da ücretsiz oyun kafasında.

Oyundan bahsedecek olursak eski oyuna göre hikayesel olarak cidden çağ atlamış. Ancak 2017 de çıkan diğer oyunlarla karşılaştırıldığında hikayesi ve hikaye sunumu hala tırt. Oyunun türü Looter – Shooter. Yani oyunda hikayeden ziyade yeni ekipmanlar ve yeni renkler düşürmek için saatlerinizi harcayabilirsiniz. İşte aslında olay burada ücretsiz bir oyuna dönüyor. Daha doğrusu ücretsiz oyunlara benziyor.

Ben ücretsiz olduğu için tavsiye ediyorum, ancak paralı olsaydı kesinlikle tavsiye etmezdim.
Conqueror’ s Blade

conqurers-blade-theme-foto.jpg

Ücretsiz olma tarihi: 30 Mayıs 2019

Conqueror’ s Blade çıktığından beri ücretsiz olan çok oyunculu bir ücretsiz oyun. Şu anda baya bir aktif oyuncu kitlesine sahip. Yani oyun bulmakta zorlanmıyorsunuz. Ha bir de eğer Mount And Blade oyunlarını seviyorsanız bu oyunu da %75 seversiniz. Yani ben 2 sinide oynayan bir insan olarak böyle bir çıkarımda bulundum. Tabi ki istisnalar olabilir.

Oyunun bir sürü oyun modu var ben size kale kuşatma modunu oynamanızı tavsiye ederim. Bu oyun modunda tam sayısını hatırlayamadığım kadar kişi kırmızı tarafta, bir o kadar da mavi kısımda oluyor. Bu kısımlardan biri kaleyi savunmaya çalışırken diğer kısım içeri girmeye çalışıyor. Oyunu anlatmanın en basit yolu bu sanırım.

Oyundaki karakterinizin görüntüsünü ve silahını siz belirliyorsunuz. Silahı oyun başında seçebiliyorsunuz ve hep o kalıyor. Dolayısıyla oyun başında hepsini deneyip iyi bir seçim yapmalısınız. Birde bu silahlarla arkadaşlarınızla kombolar yapmak çok eğlenceli.

ben oyunu tavsiye ediyorum kesinlikle deneyin derim.

Evet bugün Steam in ücretsiz 2 adet oyununa baktık. Bunun gibi liste videoları için  youtube kanalımıza bakabilir ve bunun gibi listelere ve incelemelere bakmak için  internet sitemizi incelemeye devam edebilirsiniz.