KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Steam İndirimlerinden Parçalar – En Güzeller

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Başlıklar

Steam şu anda özel bir günde veya yılın
özel bir periyodunda olmamamıza rağmen Steam ayda 1 2 kere yaptığı güzel indirimlerden birini şu anda yapıyor. Genelde bu indirimlerde bilinen veya AAA oyunlar ya 1 tane olur ya da hiç olmaz. Şu anki indirimlerde daha iyi oyunlar var. Bende bugün sizlere Steam indirimlerinden parçalar paylaşıcam.
İLGİLİ İçERİK

Steam İndirimlerinden Parçalar – Dying Light

dying-light-sale-foto.jpg

Evet bu indirimin kralı Dying Light. ‘ ı anlattığımız bir makalemiz de mevcut, oyunu merak ederseniz oradan okuyabilir, hoşunuza giderse %70 indirimle Enhanced Edition’ ı almanızı tavsiye ediyorum.

Yine de oyundan biraz bahsetmek gerekirse, güzel bir hikayeye sahip Şanlı Urfa’ nın Harran şehrinde bir virüsten dolayı (hayır, adı korona değil) insanlar zombilere dönüşüyor. Ha birde hikaye sunumu ve karakter önemsetmesi çok güzel bir oyun. Fakat oyunun DLC leri oyunu kolaylaştırıyor. Örneğin sadece DLC lerle gelen kolay yapılan ve güçlü silahlar var.

Dolayısı ile size Enhanced Editionu tavsiye etmemin 1. sebebi bu. 2. ise The Following DLC sini barındırmasıdır.

Human: Fall Flat

human-flat-sale-foto.jpg

Human: Fall Flat Türkçe desteği olan ve benimde gerek
tek başıma gerek arkadaşlarımla oynamaktan çok zevk aldığım bir oyun.

Human Fall Flat çok basit fizik mekaniklerine ilginç oynayışı katıp, bunu arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz bir hale sokup cidden iyi bir formül oluşturmuş. Human Fall Flat’ ın herhangi bir hikayesi veya bir dünyası yok. Ama emin olmamakla beraber oyunda bir sürü gönderme ve garip konuşmalar var. Özellikle oyunu size öğretsin diye konulan öğretici videolarda. Ha oyunun mizahı da iyidir bu arada.

Bir de hem tek başınıza hem de arkadaşlarınızla (özellikle arkadaşlarla) çok zevkli bir oyun. Tek sıkıntısı bölüme baştan başlama tuşuna seçenek koymamışlar. Yani yanlışlıkla bölüme baştan başla tuşuna basarsanız bütün geçtiğiniz yerleri baştan geçmeniz gerekir dikkatli olun. Ben yaşadım oradan biliyorum, sonra o sinirle oyunu silmiştim…

We Were Here Together

Were-together-sale-foto.jpg

We Were Here Together temeli eşli oynamak olan ancak tek başınıza da oynanabilen bir bulmaca – macera oyunu. Yeni çıkmış sayılabilecek olan bir oyun aynı zamanda kendisi. çıkış tarihi 10 Ekim 2019.

Oyun Antartika atmosferinde geçen eşli bir oyun. Oyunda konuşmak bile çok zevkli ve ilginç. Oyunda bir telsiz var ancak konuşmak için bile belli bir tuşa basmanız gerekiyor. Oyun mekaniksel olarak ve bulmacaları olarak gayet güzel ve eğlenceli. Birde sizinle beraber bu oyunu alacak bir arkadaşınız olunca demeyin keyfinize…

Sonuç olarak bugün Steam’ deki güzel indirimdeki güzel oyunlara göz attık. Bunun gibi liste videoları için  youtube kanalımıza bakabilir ve bunun gibi listelere ve incelemelere bakmak için  internet sitemizi incelemeye devam edebilirsiniz.