KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Steam Keşif Kuyruğumda Ne Var? Bölüm 28

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Popüler dijital oyun satış platformu Steam bünyesinde on binlerce oyun yer alıyor. Haliyle keşfetmesi popüler işlere göre daha zor olan tatlı işler de köşesinde keşfedilmeyi bekliyor. Valve bu noktada üstüne düşeni yapıyor ve bunu 2 taraf için de kolaylaştıracak Keşif Kuyruğunu kullanıcılara sunuyor.

Steam Keşif Kuyruğu algoritmasından destek alarak kullanıcının sevebileceği oyunları sunuyor. Bizler de MisteRNOOB olarak keşif kuyruklarımızı sizlerle paylaşıyor ve beraber inceliyoruz. Henüz bakmadıysanız bir  de göz gezdirmek isteyebilirsiniz.
Steam Keşif Kuyruğuma Hızlı Bir Bakış:

1-Signalis

Zamanında duyurulmadan önce oynayıp çokça beğendiğim Signalis, eski Alone In The Dark ve Resident Evil oyunlarının ruhani devamı niteliğinde bir yapım. 20 yıl öncesinin korku – hayatta kalma mekaniklerini güzelce günümüze taşıyan Signalis, türü sevenlerin bence göz atması gereken bir yapım.

Normal Fiyatı: 9.99$

Steam Sayfası:

Sistem Gereksinimleri
Minimum Önerilen
İşletim Sistemi:Â Windows 10(64-bit) İşletim Sistemi:Â Windows 10(64-bit)
İşlemci:Â Intel Core i5-2300 ya da AMD FX-4350 İşlemci:Â Intel Core i5-3470 ya da AMD FX-6300
Bellek:Â 4 GB RAM Bellek:Â 4 GB RAM
Ekran Kartı:Â NVIDIA GeForce GTS 450 (1GB) ya da AMD Radeon HD 6570 (1GB) Ekran Kartı:Â NVIDIA GeForce GTX 760 (2GB) ya da AMD Radeon HD 7870 (2GB)
Depolama:Â 2 GB kullanılabilir alan Depolama:Â 2 GB kullanılabilir alan
DirectX:Â Sürüm 11 DirectX:Â Sürüm 11

2-Secrets of Grindea

29 Şubat’ta çıkan Secrets of Grindea, SNES dönemini aratmayacak görselliğiyle ve mekanikleriyle dikkat çeken bir old-school rol yapma oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca yapımı, arkadaşlarınızla birlikte 4 kişiye kadar co-op desteğiyle deneyim edbilirsiniz.

Normal Fiyatı: 7.99$

Steam Sayfası:

Sistem Gereksinimleri
Minimum
İşletim Sistemi :Â Windows 10/11
İşlemci:Â çok çekirdekli (Intel Dual Core 2.0 GHz ya da AMD Athlon X2 5200+ 2.6 GHz)
Ekran Kartı:Â DirectX 9.0c uyumlu bir kart
Bellek:Â 1 GB RAM
DirectX:Â Sürüm 9.0c
Depolama:Â 1 GB kullanılabilir alan

3-KinitoPET

KinitoPET, 2000’lerin başlarından fırlama bir bilgisayar virüsü ile girdiğimiz etkileşimleri konu alan bir gerilim oyunudur.

Normal Fiyatı: 3.59$

Steam Sayfası:

Sistem Gereksinimleri
Minimum Önerilen
İşletim Sistemi:Â Windows 10(64-bit)

İşletim Sistemi:Â Windows 10(64-bit)

İşlemci:Â i3-3220 CPU İşlemci:Â i5-8250U CPU
Bellek: 4 GB RAM Bellek:Â 8 GB RAM
Ekran Kartı:Â GeForce GTX 960 Ekran Kartı:Â GeForce GTX 960
Depolama:Â 850 MB kullanılabilir alan Depolama:Â 850 MB kullanılabilir alan

4-Beyond Contact

Beyond Contact, pek de dost canlısı olmayan bir gezegende, üs inşa ederek ve çeşitli aksiyonlara girerek hayatta kalmaya çalıştığımız bir bilim kurgu, izometrik macera oyunudur. Aynı zamanda yapımda 4 kişiye kadar co-op desteği de bulunuyor.

Normal Fiyatı: 14.99$

Steam Sayfası:

Sistem Gereksinimleri
Minimum Önerilen
İşletim Sistemi:Â Windows 10(64-bit) İşletim Sistemi:Â Windows 10(64-bit)
İşlemci:Â Intel Core i5 (Sandy/Ivy Bridge) ya da eşdeğer bir AMD işlemci İşlemci:Â Intel Core i5 (Sandy/Ivy Bridge) ya da eşdeğer bir AMD işlemci
Bellek:Â 8 GB RAM Bellek:Â 16 GB RAM
Ekran Kartı:Â NVIDIA GeForce GTX 760 ya da eşdeğer bir AMD ekran kartı Ekran Kartı:Â NVIDIA GeForce GTX 1060 ya da eşdeğer bir AMD ekran kartı
DirectX:Â Sürüm 11 DirectX:Â Sürüm 11
Depolama:Â 10 GB kullanılabilir alan Depolama:Â 10 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı:Â Dahili Ses Kartı Ses Kartı:Â Dahili Ses Kartı

5-Lil’ Guardsman

Lil’ Guardsman, 12 yaşında bir çocuk olarak, önemli bir kalenin kapı muhafızı görevini üstlendiğimiz bir oyun. Goblinlerden, elflere; hırsızlardan, maceracılara birçok kişiyi analiz ederek içeriye alıp almamayı karar verdiğimiz bu oyuna, Papers Please’in fantezi orta çağ versiyonu desek hata etmiş olmayız.

Normal Fiyatı: 10.49$

Steam Sayfası:

Sistem Gereksinimleri
Minimum Önerilen
İşletim Sistemi:Â 64-bit Windows 10, 11 İşletim Sistemi:Â 64-bit Windows 10, 11
İşlemci:Â 3.0 GHz çok çekirdekli CPU İşlemci:Â 3.0 GHz çok çekirdekli CPU
Bellek:Â 8 GB RAM Bellek:Â 16 GB RAM
Ekran Kartı:Â GeForce GTX 660 ya da Radeon RX 460 Ekran Kartı:Â GeForce GTX 1080 Ti ya da Radeon RX Vega 64
DirectX:Â Sürüm 11 DirectX:Â Sürüm 12
Depolama:Â 4 GB kullanılabilir alan Depolama:Â 4 GB kullanılabilir alan

âSteam Keşif Kuyruğumda Ne Varâ serimizin 28. bölümünde beş oyuna yer verdik. Serinin bir sonraki bölümünde görüşünceye dek hoşcakalın, oyunla kalın..