KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Steam Türkiye’de Geçtiğimiz Haftanın En Çok Satanları (13 Haziran)

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Steam’de geçtiğimiz haftanın gelire göre en çok satan oyunları açıklandı. Ön siparişte yer alan ve hepimizi heyecanlandırmayı başaran Starfield adım adım zirveye yürüyor.
Steam Türkiye’de geçen haftanın en çok satanları (13 Haziran 2023)

‘in her hafta yayımladığı “Geçen haftanın en çok satanları” listesinde bu hafta sürpriz konuklara yer veriliyor. Türkiye’de geçtiğimiz hafta gelire göre en çok satan oyunların başında Forza Horizon 5 yer alırken, onu ikinci sırada ise Call of Duty: Modern Warfare II takip ediyor. Ön siparişe açılan ve birçok oyuncuyu etkisi altında bırakan Starfield ise adım adım listenin zirvesine doğru yürümeye başladı. İşte geçtiğimiz hafta Steam Türkiye özelinde gelire göre en çok satan ilk 10 oyun;[*]Forza Horizon 5 – %50 indirimle 299,50 TL[*]Call of Duty: Modern Warfare II – 1.099,00 tl[*]Marvel’s Spider-Man Remastered – %33 indirimde 334,33 TL[*]STARFIELD – Ön Sipariş 899,00 TL[*]BattleBit Remastered – 180,00 TL[*]Cyberpunk 2077 – 799,00 TL[*]Call of Duty: Modern Warfare II – Yasa Dışı Örgüt (4. Sezon) DLC – 474,00 TL[*]Call of Duty: Black Ops III – %67 indirimle 68,97 TL[*]Grand Theft Auto V – %62 indirimle 279,30 TL[*]Marvel’s Spider-Man: Miles Morales – %33 indirimle 334,33 TLStarfield