KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Stoneshard Nasıl Bir Oyun ? RPG mi ?

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Başlıklar

Stoneshard bende ilginç bir hissiyat uyandırdı. RPG türünün hastası bir adamım. çok fazla türde RPG oyunu oynadım. Skyrim, Fallout, Baldur’s Gate, Planescape Torment, Deus Ex, Neverwinter, Tyranny, Divinity Original Sin gibi bir çok RPG oyununu oynadım. Bazılarını bitirdim, bazılarını yarıda bıraktım. Bazılarını sadece denedim ama çoğu oyunu oynamışlığım var.

İLGİLİ İçERİK

Indie oyunların da RPG türüne adım atmalarına bayılıyorum. Bunlardan biri de Stoneshard oldu. İlk olarak prologue olarak ücretsiz şekilde karşımıza çıkmıştı. Biraz oynadım ve hoşuma da gitti. 1 saatlik bir oynanışın ardından prologue sona ermişti. Stoneshard: Prologue adıyla çıkan oyun ağzımda güzel bir tat bırakmıştı. Uzun bir aradan sonra beta sürümü ile sahalara geri dönünce tabiiki hoşuma gitti.

Bakalım neler eklemişler diye girdim. Ekledikleri gibi eklemedikleri de var ama bu bir beta. Biraz daha bekleyeceğiz bütün içerikleri görebilmek için.

Stoneshard YETENEKLER İLE TAZELENMİŞ

stoneshard-1.jpg

Yeni yetenekler eklenmiş. Prologue ‘unda pek bir yetenek yoktu. Ön kullanım için 2 3 tane açılmıştı sadece. Ancak beta versiyonunda bu sayı baya bir yükseltilmiş. Aşağı yukarı 30 ‘a yakın yetenek bulunuyor sadece oyunun başında! Hani ileride daha neler var siz düşünün.

İlk başladığımız yerden oyunu da ilerletmişler. Normalde hapisten çıkana kadar devam eden oyunu açık dünyaya kadar sürmüşler. Etrafta güzelce dolanabiliyor ve belli başlı bölgeleri araştırabiliyoruz. İyice hoşlaştığımı itiraf edeyim.

Sonuç

Genel olarak yeni özellikler bunlar. Oyun daha geliştirme aşamasında. Ve daha iyi olacağından hiç şüphem yok ancak biraz daha beklememiz gerekiyor. Allah sabır versin!

Daha detaylı oyun videoları ve incelemelerYoutube kanalımızı takip etmeyi unutmayın!