KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Testament: The Order of High Human Piyasaya Sürüldü

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Fairyship Games tarafından geliştirilen ve yayımlanan Testament: The Order of High Human, geçtiğimiz saatlerde piyasaya sürüldü.
Testament: The Order of High Human nasıl bir oyun?

Hayatta kalma-korku oyunu olan ‘i geliştiren ekip Fairyship Games, fantezi ve rol yapma oyunu olan Testament: The Order of High Human’ı piyasaya sürdü. Tessara’nın fantastik dünyasında geçen RPG parçaları ve Metroidvania unsurları içeren bir aksiyon-macera oyunu olan Testament, kardeşimiz Arva’nın ihanet etmesinden sonra yaşadığımız topraklara deliliğin ve karanlığın çökmesini konu ediniyor.

Oyun içerisinde bulmaca ve platform ögeleri ağır basarken, bir diğer yandan ise birinci şahıs bakış açısıyla birlikte farklı ve yenilikçi bir kılıç dövüş sistemi sunulması amaçlanıyor. Ayrıca uzak mesafeli hasar veren bir yayımız ve düşmanlara çeşitli şekilde hasar sağlayan ilginç büyü yeteneklerimiz de oyun içerisinde yer alıyor. Testament: The Order of High Human, ülkemizde 399,99 TL’den satışa sunulmuş durumda. Ayrıca çıkışına özel olarak %15’lik bir indirim sayesinde 339,99 TL‘ye sahip olabiliyorsunuz. Testament: The Order of High Human

Testament: The Order of High Human sistem gereksinimleri

Oyunun nda yer alan bilgilere göre minimum ve önerilen sistem gereksinimleri ise şu şekilde;

MİNİMUM:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 (20H1 versiyonu veya daha yenisi, 64-bit versiyonlar)
İşlemci: Intel Core i5-4460 veya AMD eşdeğeri
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: 4 GB VRAM, NVIDIA GeForce GTX 750ti veya AMD RX 480
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 30 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: SSD (Tercihen), HDD (Destekli), 720p/30 FSR etkin olmadan “Düşük Kalite” ayarlarında FPS almak için

ÖNERİLEN:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 versiyonu veya daha yenisi, 64-bit versiyonlar)
İşlemci: Intel Core i7-7700K veya AMD eşdeğeri
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: 8 GB VRAM, NVIDIA GeForce GTX 1070 veya AMD Radeon RX 590
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 30 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: SSD, 1080p/60 FSR veya DLSS etkin olmadan “Epic Kalite” ayarlarında FPS almak için