KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

The Forest Sistem Gereksinimleri

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Hayatta kalma oyunlarını ilk ortaya çıktığı zaman değiştiren oyundu kendisi. çok cesur bir atılımdı. Hatta kendisi indie oyunların ilk popüler olmaya başladığı zamanlarda tüm dünyanın gözüne girmeyi başarmıştı. Bu kadar güzel gözüken bir oyunnasıl indie olabilir diye herkes kafayı yemişti. The Forest Sistem Gereksinimleri o zamanlarda çok aratılan bir konuydu.

Oyunun yaşadığı ağır optimizasyon sorunları nedeni ile büyük bir kesim oyunu ilk oynadığı zamanlar biraz sinir olmuşlardı. Ama haklı olarak tabii ki. Para veriyorsun bozuk çıkıyor. Ancak şuan hiçte fena çalışmıyor. Ara ara FPS problemleri yaşasanız bile artık neredeyse her oyunda olan sorunlardan biriymiş gibi davranabiliyorsunuz.

The Forest gerçekten de zoru başararak hala aramızda kendini oynatan oyunlardan bir tanesi. Hatta şuan da Steam üzerinde en çok satan oyunlar listesinde birinci sırada. Uygun da bir fiyatı olunca oyuncular kaçırmıyor. Oynamayan arkadaşlar için kesinlikle tavsiye ediyorum. Arkadaşlarınız ile beraber eğlenmelik keyifli bir oyun.

İLGİLİ İçERİK

The Forest Sistem Gereksinimleri

MİNİMUM:
    • İşletim Sistemi:Â Windows 7
    • İşlemci:Â Intel Dual-Core 2.4 GHz
    • Bellek:Â 4 GB RAM
    • Ekran Kartı:Â NVIDIA GeForce 8800GT
    • DirectX:Â Sürüm 9.0
    • Depolama:Â 5 GB kullanılabilir alan
    • Ses Kartı: DirectX®-compatible
    • İlave Notlar:Â 32bit windows users need to ensure they have at least 4gb of ram usable on their system.

ÖNERİLEN:
    • İşletim Sistemi:Â Windows 7
    • İşlemci:Â Quad Core Processor
    • Bellek:Â 4 GB RAM
    • Ekran Kartı:Â NVIDIA GeForce GTX 560
    • DirectX:Â Sürüm 9.0
    • Depolama:Â 5 GB kullanılabilir alan
    • Ses Kartı: DirectX®-compatible

Youtube kanalını takip etmeyi unutmayın!