KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

The Last of Us Yıldızı Nick Offerman, Oyunu Hiç Oynamamış

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
The Last of Us dizisinde Bill karakterini canlandıran Nick Offerman yeni açıklamalarda bulundu. Oyunun TV uyarlamasının yıldızları arasında yer alan oyuncu, The Last of Us oyununu hiç oynamamış. Bunun suçlusunun ise Nintendo 64 oyunu olan Banjo-Kazooie olduğunu söylüyor.
Nick Offerman (The Last of Us’ta Bill), oyunu hiç oynamamış

Dün ‘a konuk olan oyuncu Nick Offerman, dizinin üçüncü bölümünün şaibeli performansını da tartıştı. Bu sırada Kimmel, ona seriyle aynı adı taşıyan oyunu hiç oynayıp oynamadığını sordu. Offerman’ın yanıtı “hayır” oldu. Son video oyununu 25 yıl önce oynadığını söyledi.
nickofferman-1024x576.jpg

“çok hoşgörülüydüm ve birkaç haftamı Banjo-Kazooie adlı bir video oyununda geçirdim. İki haftanın sonunda ‘Aman tanrım! Bu yavaş dopamin akışı çok lezzetli’ dedim. Sonra oyunu bitirdim ve ‘Evet, kazandım!’ diye düşündüm ancak bir anda ‘Hayatımda ne değişti?‘ diye sorguladım. Sonra bir daha -şükürler olsun ki- aynı şeyi yapmamaya karar verdim.”

Nick Offerman’ın buradaki açıklamasından oyunları kötülüyormuş gibi bir hisse kapılabilirsiniz ancak öyle değil. Dizinin ünlü yıldızı “The Last of Us gibi oyunlar o kadar iyi hale geldi ki, muhtemelen oynamaya devam etsem bir bodrumda olacaktım ve bu gibi dizilerin seçmelerine dahi gidemeyecektim” dedi.

Aynı zamanda röportajın ilerleyen dakikalarında Nick Offerman, eşinin müdahalesi olmasaydı Last of Us dizisindeki Bill rolünü de üstlenmeyeceğini söyledi. Şöyle açıkladı: “Craig Mazin bana senaryoyu gönderdi ve benim takvimimde bu işe evet diyebilecek bir vaktim yoktu.”

Daha sonra “Benim inanılmaz eşim senaryoyu okudu ve ‘Calgary’ye gidiyorsun dostum. İyi eğlenceler. Bunu yapmak zorundasın’ dedi” şeklinde ekledi. Özellikle dizinin üçüncü bölümünde ağırlıklı olarak karşımıza Bill karakteriyle çıktı ve bölüm, eşcinsel iki erkeğin aşkını yoğun şekilde verdiği için .