KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

The Witcher 3: Wild Hunt Sistem Gereksinimleri

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Witcher 3, 2015 yılında çıkışını yaptığı günden bugüne en efsane oyunlar arasındaki yerini koruyor. Öyle ki hala çok satıyor, hala saatlerce oynanıyor. Aynı başarıyı gösterebilen GTA 5 kadar olmasa da onun ile mücadele edebilecek seviyede olan nadir oyunlardan bir tanesi. CD Projekt Red hala bu oyunun ekmeğini yiyor. Yemeğe devam da edecek. Etsin bence hak ediyorlar valla helal olsun.

Böyle başarılı bir oyunu yapmak ve böylesine büyük kitlelere ulaşmak kolay değil hak ediyorlar. Şimdi ise aynı işe Cyberpunk 2077 ile yapacaklar. Yani umarım yapacaklar. Acayip ümitliyim Cyberpunk 2077‘ den.

Merak edenler illaki vardır diye sitemize ekleyelim dedik. Bir çok oyunun sistem gereksinimi var koskoca Witcher 3: Wild Hunt Sistem Gereksinimleri yok. Ayıp olur diye düşünüp eklemek istedim. Bence iyi de yaptım.

İLGİLİ İçERİK

Witcher 3: Wild Hunt Sistem Gereksinimleri

MİNİMUM:
    • İşletim Sistemi:Â 64-bit Windows 7, 64-bit Windows 8 (8.1) or 64-bit Windows 10
    • İşlemci:Â Intel CPU Core i5-2500K 3.3GHz / AMD CPU Phenom II X4 940
    • Bellek:Â 6 GB RAM
    • Ekran Kartı:Â Nvidia GPU GeForce GTX 660 / AMD GPU Radeon HD 7870
    • Depolama:Â 35 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:
    • İşletim Sistemi:Â 64-bit Windows 7, 64-bit Windows 8 (8.1) or 64-bit Windows 10
    • İşlemci:Â Intel CPU Core i7 3770 3.4 GHz / AMD CPU AMD FX-8350 4 GHz
    • Bellek:Â 8 GB RAM
    • Ekran Kartı:Â Nvidia GPU GeForce GTX 770 / AMD GPU Radeon R9 290
    • Depolama:Â 35 GB kullanılabilir alan

Youtube kanalını takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın arkadaşlar!