KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

The Witcher: Monster Slayer Çıkış Tarihi ve Ön Kayıt

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
2020 yılında duyurulmuş olan bir arttırılmış gerçeklik oyunu olan The Witcher: Monster Slayer ön kayıtları başladı. Daha öncesinde bu tarz bir oyun görmüştük. Pokemon Go ‘dan bahsediyorum. Konum bilgilerimiz ile mahallede dolanırken Pokemon avlıyorduk. Bu oyunda da mahallede yürüyerek bir Witcher olacağız.

Ama Pokemon GO ‘dan farklı olarak yaratıkları yakalamayıp keseceğiz. Kontratları alıp mahallede yaratık bırakmayacağız. Sokak sokak dolaşıp “Leleleleleylleleyey” diye bağıracağız!
İLGİLİ İçERİK

The Witcher: Monster Slayer

Tam olarak çıkış tarihi belli olmamış olsa da ön kayıtları başladığı için tarihin yakın olduğunu düşünüyoruz. Yakın bir tarihte çıkacak olması çok yüksek. Oyunu ben merakla bekliyorum. Witcher oyunlarını ve kitaplarını seven biri olarak umarım bu tarz oyunlara bir çeşitlilik getirmişlerdir.

Sağda solda dolaşıp yaratıklara iki üç kılıç sallamak, sonra level atlayıp daha güçlü olmak yeterli olmaz. Gerçekten içerisine bizi çekebilen bir oyun olmasını istiyorum. Şöyle telefonun şarjını fulleyip 2 saat dışarıda dolandırsın bizi. Sabit kaldığımız zaman değil, hareketli olduğumuz zaman ödüllendirici olsun. Umarım böyle olur. çünkü öbür türlü sıkıcı olabilir.

Ama biraz da olsun umutluyum. Hiç yoktan bu tarz bir oyunu yapmayı deniyorlar. Boş yapmayacaklardır. Ancak ne olursa olsun 2 saat sonra sıkacak bir oyun olmasın. Ben ön kaydımı yaptım. Sizler de merak ediyorsanız ön kayıt yapmayı unutmayın!

Youtube kanalını takip etmeyi ama abone olarak takip etmeyi unutmayın arkadaşlar!