KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

THQ Nordic Yeni Oyununu Tanıttı! We Are Football

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Futbol oyunları ile alakalı ne tarz bir beklentiniz var bilmiyorum. Ancak ben direkt olarak kulüp yönetebildiğim bir futbol oyunu istiyordum. FM ‘deki kulüp yönetim kısmı benim için hiçbir zaman yeterli olmadı. Böyle stadyum inşa etmek, istediğim gibi müze yapmak istiyordum hep.

Antrenman sahalarımı geliştireyim, kulübün finansal durumunu en ince detayına kontrol edeyim istiyordum. İşte bu istediklerimi bana sunacak olan oyunu meğer THQ Nordic yapıyormuş. Hem antrenör hem de kulüp yöneticisi olmaya hazır mısınız ?

Oyun haberleri ama daha fazlası içintıklayın!
We Are Football Geliyor!

Oyunun amacı size bir futbol kulübünün tüm kontrolünü vermek. Taktiklerinden idmanlarına, forma satışlarından stadyumun köşesindeki sandalyeye kadar. Oyun size bir futbol kulübü ile alakalı kontrol edebileceğiniz tüm mekanikleri sunmayı planlıyor. Benim en çok ilgimi çeken konu da bu.

FIFA ‘yı ve FM ‘yi yeterince oynadım. Artık bir yönetim oyunu istiyordum ve karşıma bu oyun çıktı. Oyunun yapımcıları yönetim konusunda çok çalıştıklarını söylüyorlar. İşin futbol tarafındaki taktikler ve dinamikler biraz kolaylaştırılmış olacak. Söylediklerine göre bir sezonu bitirmek 2 saatten fazla sürmeyecek.

Yani hızlıca ilerleyip istediğimiz konuma gelmek için fazlaca vakit harcamayacağımız bir oyun olacak. Bu hız oyunun tekrar oynama süresini de arttıracaktır. 10 Haziran tarihinde Steam üzerinde çıkış yapacak We Are Football ‘u ben heyecan ile bekliyorum!

Youtube kanalını takip etmeyi unutmayın!