KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Top 10 İngiltere Oyun Tablosu – Çılgın Oyunlar

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Bugün İngiltere âdekigündeminden bahsedeceğiz. 2019 yılı oyunlar açısından verimli bir yıl gibi görünüyor. Birçok büyük çaplı oyun biz oyunculara sunuldu. İşte karşınızda İngiltere 2019 yılı en iyi 10 oyun. (Şu ana kadar çıkmış olanlar.)

İLGİLİ İçERİK

Days Gone , satış izleyicisi Chart-Track âe göre İngiltereânin şimdiye kadarki en büyük lansmanı. Sonyânin PS4 exclusiveâi eleştirmenlerden karışık bir yanıt aldı. Ancak No.2 âde ilk kez piyasaya çıkmış olan Mortal Kombat 11 âin satışını engellemedi.

İlk 10âun geri kalanı 27 Nisanâda sona eren hafta için tanıdık bir tablo çiziyor. FIFA 19, No.3 âte, Red Dead Redemption 2 ise No.4âte güçlü grafik performansını sürdürüyor. 2. bölüm iki numarayı 5 numaraya kaydırıyor ve geçen hafta 1 numara, World War Z bu hafta 10 numaraya düşüyor.

Ancak bu haftanın 1 No âlu Günümüzün gözden geçirilmesinde 5/10 puan aldı. Kallie Plagge, âDays Gone âda birçok şey yaptımâ dedi. âHer Freaker yuvasını yaktım; her pusu kampını temizledim; bisikletimi azami düzeye çıkardım; sadece birkaç tane isteğe bağlı ordu çıkardım. Sarah ile Deacon gibi, devam etmeyi sürdürdüm. çünkü bir şeyler bulmayı umuyordum. Muhtemelen büyüleyici, tatmin edici veya etkileyici bir sonuç. Ama sonuçta, sadece hurdalar kazandım. â

İngiltere âden Mortal Kombata 8/10 Puan!

Bu arada Mortal Kombat 11 incelemesi devam ederken, dövüş oyununa 8/10 ödül veriyor. Edmond Tran şöyle yazdı: âMK11 sadece seri hayranları ve Netherrealmâin adanmışları için bir netice değil, acımasız savaşçıların birbirlerini aptalca dövmelerini izlemekle ilgilenen herkes için dövüş oyunları dünyasına açılan bir kapı. Aerodinamik mekaniği harekete devam Beceri seviyeniz ne olursa olsun öfkeyle dövüşmek ve kapsamlı öğreticiler sizi nitty-grittyâyi kazmaya teşvik eder.En ilginç karakter ve oyun stillerinin farklı bir listesi vardır ve hikaye modu eğlenceli bir oyundur. â oyuncu içeriği ve ilerlemesi tamamen kırılmış gibi hissedebilir (en azından bu erken aşamada), ancak Mortal Kombat 11 önemli olduğu yerlere vuruyor. â

Days Gone
Mortal Kombat 11
FIFA 19
Red Dead Redemption 2
The Division 2
Mario Kart 8 Deluxe
Sekiro: Shadows Die Twice
Forza Horizon 4
New Super Mario Bros. U Deluxe
World War Z