KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Total War: ROME II Sistem Gereksinimleri ve İndirim

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Total War: ROME II, Total War serisine delicesine hayran olan benim gibi biri için çok kritik bir oyun. Kırmızı çizgi niteliğinde olabilir. Total War: Rome yani ilk Rome oyununa 500 saati aşkın süre ile sarıldım ben. O kadar çok oynadık ki fethedecek hiçbir toprak parçası kalmamıştı. Bunu 4 5 defa falan farklı uygarlıklar ile yaptım.

Şimdi ise aynı şeyi Total War: Rome II ile beraber yapmaya çalışıyorum. Bir gün yapacağımdan hiç şüphem yok zira bu oyunu sonsuza kadar oynayabilirim. Gitsin aksın yani. Roma’ yı elli defa fethedeyim. Yada Roma ile gideyim farklı toprakları fethedeyim. Hiç sorun değil tüm oynanışlara açığım. Ayrıca oyun 19 Ekime kadar indirimde. Eğer almak isterseniz şuan tam sırasıdır haberiniz olsun. Hatta full paketi 52 TL. Kaçırmayın arkadaşlar kaçırmayın. Kapın oyunu! Total War: Rome II sistem gereksinimleri aşağıda!

İLGİLİ İçERİK

Total War: ROME II Sistem Gereksinimleri

MINIMUM:
    • Processor: 2 GHz Intel Dual Core processor / 2.6 GHz Intel Single Core processor
    • Memory: 2GB RAM
    • Graphics: 512 MB DirectX 9.0c compatible card (shader model 3, vertex texture fetch support).
    • DirectX®: 9.0c
    • Hard Drive: 35 GB HD space
    • Additional: Screen Resolution – 1024×768

RECOMMENDED:
    • Processor: 2nd Generation Intel Core i5 processor (or greater)
    • Memory: 4GB RAM
    • Graphics: 1024 MB DirectX 11 compatible graphics card.
    • DirectX®: 11
    • Hard Drive:35 GB HD space
    • Additional: Screen Resolution – 1920×1080

Youtube kanalını takip etmeyi unutmayın!