KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Total War: Rome Remastered Nasıl Gözüküyor

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Total War: Rome Remastered yakın da karşımızda olacak. Ben heyecanla bekliyorum. Orijinal oyunun en çok oynadığım strateji oyunu ve en sevdiğim strateji oyunu olmasından dolayı ayrı bir heyecanlıyım. Müziklerinden menülerine kadar oyunun her şeyine hayran bir insanım. Oyun zaten kendini zamanında kanıtladı. Şimdi ise Remastered versiyonu ile tekrardan karşımıza çıkıyor.

Görsel olarak çok daha iyi bir konuma getirilmiş olan oyunun eski versiyonu ile karşılaştırma videosu yayınlandı. Total War resmi hesabından yayınlanan videoda aradaki grafik farklarını rahatça görebiliyoruz. Işıklandırmalar, gölgelendirmeler ve kaplamalar kendini çok çabuk belli ediyor.

Oyun haberleri ama daha fazlası içintıklayın.
Total War: Rome Remastered Karşılaştırma Videosu

Oyunun sadece çözünürlüğünü arttırıp önümüze sunmuyorlar. Oyunun tüm grafiklerine komple geliştirme getirmişler. Haritasını iyileştirmişler. Askerlerin kaplamalarını çok daha güzel hale getirmişler. Işıklandırmalar ve gölgelendirmeler çok iyi olmuş. Oyunun eski hali ile olan bağlantısı kopmadan çok iyi bir remastered yapmışlar.

Ben şahsen böyle bir şey bekliyordum zaten. Sadece çözünürlüğünü arttırıp oyunu çıkartsalardı üzülürdüm. Grafiklerini gayet güzel bir şekilde geliştirmişler diye düşünüyorum. Keyifli vakitler geçireceğimizden çok eminim. Sadece grafiklerine değil genel oynanışa da geliştirmeler yapıldığının altını çizelim.

Oyun 29 Nisan ‘da Steam üzerinde çıkışını gerçekleştirecek. 175 TL gibi pahalı bir fiyatı var ancak eğer orijinal oyuna sahipseniz %50 indirimli şekilde oyunu satın alabilirsiniz. Birde kendiniz bakmak isterseniz grafiklere aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Youtube kanalını takip etmeyi unutmayın!