KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Trek To Yomi’nin İnceleme Puanları Yayınlandı

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Shadow Warrior serisinin geliştiricisi, birden fazla oyun üzerinde çalışması ile dikkat çeken Flying Wild Hog, Shadow Warrior dışında Asya kültürünü kullanan yeni oyunu Trek to Yomi’den sanat tasarımı, oynanışı ve kendine has atmosferini gösteren ilk görüntüleri yayınladıktan sonra oyuncuların .

çıkış yaptığı ilk günden Xbox Game Pass’e eklenecek Trek to Yomi için inceleme puanları da yayınlandı. Yayınlanan puanlar, oyunun ortalama üzerinde bir oyun olduğunu gösteriyor.

Trek To Yomi, bugün PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, Epic Games Store ve Steam için çıkışını yaptı.
Trek To Yomiânin İnceleme Puanları
Trek-to-Yomi.jpg

IGN â 7/10
GameSpot â 5/10
Comicbook â 2.5/5
Siliconera â 8/10
Noisy Pixel â 9/10
Game Informerâ 6.75/10
Hardcore Gamer â 4/5
Gamesradar+ â 3/5
Oyunun Genel Puanı â Metacritic
  • PC â 72 (33 inceleme)
  • PlayStation 5 â 72 (21 inceleme)
  • PlayStation 4 â yok (1 inceleme)
  • Xbox One â yok (1 inceleme)
  • Xbox Series X|S â 75 (9 inceleme)
Trek To Yomi’nin Tanıtım Bülteninden

Genç kılıç ustası Hiroki, ölüm döşeğindeki ustasına kasabasını ve sevdiği insanları tüm tehlikelere karşı koruyacağına dair söz vermişti. Yaşadığı trajedilere karşın görevine hâlâ sıkı sıkıya bağlı bu yalnız samurayın, kendiyle yüzleşmek ve alacağı yolu belirlemek için yaşam ve ölümün ötesine yolculuk etmesi gerekiyor.

Sinematik Sunum

Klasik samuray filmlerinden esinlenilmiş nefes kesici kamera açıları ve çarpıcı görsellerle, Trek to Yomi gerçek bir sinema deneyimi sunuyor.

Zarif Dövüş Sahneleri

Geleneksel samuray silahlarının modernleştirilmesiyle oluşturulmuş dövüş sistemiyle tehlikeli kılıç ustaları ve doğaüstü varlıklarla savaş.

Efsanevi Hikâye Anlatımı

Kötülük karşısında ayakta kalmayı başaramayan Hiroki’nin, korumaya yemin ettiği insanları kurtarmak için cesurca geri döndüğü büyüleyici hikâyesini deneyimle.

Heyecan Verici Müzikler

Kendini tam anlamıyla feodal Japonya ortamında hissetmen için özenle hazırlanan unutulmaz müziklerle aksiyonu ve hüznü doya doya yaşa.
Sistem Gereksinimleri

Minimum:

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: Intel Core i5-8250U / AMD Phenom II X4 965
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce MX150 (2048 VRAM) / Radeon R7 260X (2048 VRAM)
Depolama: 11 GB kullanılabilir alan

Önerilen:

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Intel Core i7-4770S / AMD FX-9590
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 970 (4096 VRAM) / Radeon R9 390X (8192 VRAM)
Depolama: 11 GB kullanılabilir alan