KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Türkçe Altyazı ve Arayüz Desteğine Sahip Kıyamet Sonrası Macera Oyunu Beautiful Desolation Ücretsiz Oldu

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
CD Projekt’in dijital oyun satış mağazası GOG.com ücretsiz oyunlar vermeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerdeve ‘yı ücretsiz yapan mağaza şimdi deBeautiful Desolation‘ı ücretsiz olarak kullanıcılarına hediye ediyor.

THE BROTHERHOOD tarafından geliştirilip 2020 yılında yayınlanan Beautiful Desolation, kıyamet sonrası uzak bir gelecekte geçen 2D izometrik macera oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Türkçe arayüz ve altyazı desteğine de sahip bu oyunu şayet 20 Haziran tarihine kadar GOG kütüphanenize eklemeniz halinde kalıcı olarak sizin oluyor.
Beautiful Desolation GOGâdan Nasıl Alınır?

GOG hesabınızla giriş yaptıktan sonra aşağı kaydırırsanız altta paylaştığımız görseldeki gibi oyunun ücretsiz olarak sunulduğunu görebilirsiniz. Sağ alttaki âYes, and claim the gameâ yazan yeşil kutucuğa tıklamanız halinde oyun kütüphanenize eklenecek.
Beautiful-Desolation-GOG.jpg

Hepsi bu kadar. Artık GOG Galaxy 2.0 uygulaması üzerinden oyununuzu dilediğiniz zaman indirip oynayabilirsiniz.
Beautiful Desolation Oyunun Tanıtım Bülteni

DESOLATION, uzak gelecekte geçen bir 2D izometrik macera oyunudur. Kıyamet sonrası bir dünyayı keşfedin, bulmacaları çözün, yeni arkadaşlar ve güçlü düşmanlar edinin, çatışmalara arabuluculuk edin ve çevrenizdeki dünyanın sırlarını ortaya çıkarırken hayatınız için savaşın.

ÖZELLİKLER
  • Distopyan, kıyamet sonrası bir gelecekte öykü temelli bir macera.
  • Benzersiz bir tirbal punk estetiği ve 2D izometrik olarak oluşturulmuş ortamlar.
  • Bulmacalar ve klasik macera oynanışı.
  • Tuhaf yaratıklar, hayvanlar ve canlı karakterler sizleri bekliyor.

Zamanının ötesinde bir adam olan Mark, hem saygı duyulan hem de hor görülen çok gelişmiş teknolojiler tarafından hükmedilen yaygın bir fütüristik çağda kaybettiği erkek kardeşi Donâu arıyor.

Kimsesiz bir geçmişin yankıları ve eylemlerinizle yazılmayı bekleyen karanlık bir geleceğe bakışın izleri çevrenizde. Yolculuğunuzu tamamladıktan uzun bir süre sonra bu toprakları şekillendirecek çok sayıda zorlu tercihle karşılaşmaya hazır olun.

Siz yeni keşifler yapar ve esin kaynağını Afrikaâdan alan bu nefes kesici dünyada gezinirken bu dünyanın sakinleri size yardımcı olacak ve sizi engellemeye çalışacaklar. Yerel liderler, şifacılar ve savaşçılarla yolunuzu açmak üzere anlaşın ya da kendinizi çok küçük boyutlu sürüler, devasa akrepler ve roketlerle donatılmış robotlara karşı savaşırken bulun.

Gelişen köylerden yıkılan şehirlere, taşlaşmış ormanlara ve kurumuş okyanus yataklarına kadar 2D izometrik çizimle çok güzel bir şekilde oluşturulmuş bu yeni tuhaf dünyada keşfedilmeyi bekleyen çok sayıda arazi var.

ERKEK KARDEŞİNİZİ BULUN VE EVE GETİRİN…
Beautiful Desolation Sistem Gereksinimleri

MİNİMUM:
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit veya üstü
  • İşlemci: Intel Core i3 @ 2.50 GHz / AMD Phenom II X3
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: DirectX 11 Uyumlu
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 14 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir