KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Ücretsiz 3 Oyun Daha Sizlerle Beraber

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Başlıklar

Ücretsiz 3 Oyun önceki içeriklerimizde olduğu gibi Steam ‘de gözümüze kestirdiğimiz ücretsiz oyunlardan oluşmaktadır. İçeriklerimizde bahsettiğimiz oyunlar genel olarak kuytu köşede kalmış ve diğer büyük ücretsiz oyunlar gibi ilgi çekememiş oyunlar. Ancak bu oyunların belli başlı kitlelere hitap edeceğine inanıyoruz. Bu yüzden de çok bilinen oyunların aksine aralarda kalmış oyunları tercih ediyoruz.

İLGİLİ İçERİK

Heroes & Generals

heroes-and-generals-1.jpg

Battlefield alternatifi olarak gördüğüm ve oldukça hoş görüntü kalitesine sahip bir oyun. Battlefield alacak paranız yoksa ya da tercih etmiyorsanız bu İkinci Dünya Savaşı temalı savaş oyununu deneyebilirsiniz. Kendi tarafınızı seçip askerinizi oluşturun. Size ait olan loadout ile savaşa katılın, takımınızı ve ülkenizi zafere taşıyın!

Oyuna ulaşmak içintıklayın!

No More Room In Hell

no-more-room-in-hell-1.jpg

Zamanında ismini duyurmayı başarmış bir oyundu. Steam ‘de coop zombi oyunlarına öncülük etti ancak kendini pek geliştirememesi nedeniyle oyuncuların tercihleri dışına çıktı. Server problemleri çözüldüğü için şimdi yazma kararı aldım. Eskisi gibi yüksek ping problemleri yok. Eğer arkadaşlarınız ile biraz gerilip zombi avlamak istiyorsanız buyurun efendim. Sınırlı mermi, sınırlı silah ile neler yapabileceksiniz!

Oyuna ulaşmak içintıklayın!

Fistful of Frags

fistfull-of-frags-1.jpg

Aslen bir Counter Strike Source modu olarak çıkan ancak kazandığı ün ile kendi başına oyun haline gelen kovboy temalı bir oyun. Zamanında kapatılmıştı ancak tekrardan açıldı ve bana eski güzel günleri hatırlattı. Kovboy temalı çok güzel bir oyun. Silahların kullanımı hem gerçekçi hemde eğlence dozajını bozmayacak şekilde. Ben çok oynadım denemenizi şiddetle tavsiye ederim!

Bugünlük bu 3 oyunu sizler için ön plana çıkarmaya çalıştık. Bir sonraki Ücretsiz 3 Oyun içeriğimizde görüşmek üzere!