KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Ünlü Oyuncu Shawn Ashmore, Quantum Break 2 İçin Xbox’a Çağrıda Bulundu

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Xbox One nesliyle birlikte oyun dünyasında kötü bir süreç geçiren Microsoft, aslında Quantum Break de dahil olmak üzere birçok kaliteli özel oyuna imza atmıştı. Remedy tarafından Xbox ekosistemine özel olarak geliştirilen yapım, ne yazık ki hak ettiği ilgiyi görmemiş ve birçok oyuncu tarafından es geçilmişti. Tüm bunlara rağmen birçok hayranı bulunan Quantum Break, tam yedi yıl sonra kendisine tekrardan gündemde yer buldu.
Shawn Ashmore ve birçok hayran Quantum Break 2 ile ilgili beklentiye girmeye başladı bile

Popüler bir gazeteci olan Jez Corden’ın Twitter üzerinde Quantum Break 2 ile ilgili yaptığı bir paylaşım büyük ses getirdi. Quantum Break içerisinde Jack Royce’u canlandıran ünlü aktör Shawn Ashmore da bu fikre olumlu yaklaşmış olacak ki Xbox’a çağrıda bulunan ünlü oyuncu, ”Ben varım!” dedi.Iâm in!— Shawn R Ashmore (@ShawnRAshmore)
Shawn Ashmore Quantum Break 2

Remedy tarafından geliştirilen Quantum Break, özellikle Control’ü seven oyuncular için etkileyici bir oynanışa sahip. Ayrıca daha çok hikâye tarafına odaklanan oyunun şahane bir hikâyesi ve bolca detay dolu karakterleri olduğunu da es geçmeyelim. Tüm bunların yanı sıra geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan bir söylenti, PlatinumGames ile Xbox’ıniçin tekrardan bir araya geldiğini öne sürmüştü.

Peki sizce Remedy ve Xbox, Quantum Break 2 için tekrardan birlikte çalışır mı?