KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Vahşet İçerikli Oyunlar – KANLAR VE KEMİKLER

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Başlıklar

Vahşet içerikli olan oyunlar oyun dünyasının ya çok odağında, yada çok dışında olmuş olan oyunlar. Tabii ki de bu vahşet düzeyini ayarlayamayan bir çok oyun oyun dünyasının dışında kaldı. Bunu ekonomik olarak söylüyorum zira bu tarz oyunların bir çoğu bir şekilde isim yapıyor. Bugün ise Vahşet İçerikli Oyunlar dan bir liste yaptık. Hadi başlayalım bakalım.
İLGİLİ İçERİK

Vahşet İçerikli Oyunlar

5 Numara HATRED

hatred.jpg

İnsanları öldürmekten zevk alan, lüzumsuz bir nefrete sahip olan keriz bir karakterin oyunu bu. Kendisi ile oynadığınız süre boyunca ben neden böyle bir şey yapıyorum bu adam neden böyle diye sorup duruyorsunuz kendi kendinize. Her ne kadar bunu sorsanız da bu bir oyun. Nefret kusmaya gerek yok oyundaki karakter gibi.

4 Numara GOD OF WAR

god-of-war-koleksiyonu.jpg

God of War oyunlarının genelinde zaten bir vahşilik vardır. Bu oyunların ana odağında olan şeydir aslında. Kratos karakterinin ne kadar acımasız olduğunu gösteren bir şeydir bu. Kratos ile bütünleşmiş olan vahşet oyunların da doğal olarak içine sinmiş durumda.

3 Numara MORTAL KOMBAT SERİSİ

mortal-kombat-scorpions-revenge.jpg

Vahşet denince, hemen onun adı gelir akla. Mortal Kombat serisi yer yüzünde bu kadar uzun süre vahşet içerikli olmaya devam eden en büyük seri olabilir. Her ne kadar vahşet olsa bile oyun çok eğlenceli. Meşhur fatality hareketleri Mortal Kombat ‘ı özel yapan olay zaten.

2 Numara CARMAGEDDON

carmageddon.jpg

Yoldan geçen çocukları, kadınları ve yaşlıları ezdiğiniz bu oyunun bütün olayı bu. Evet bu saydıklarım GTA oyunlarında da var ancak ana noktası bu değil. Carmageddon ‘un ise direkt olarak olayı insanları arabayla ezerek öldürmek. Hangi kafadan çıktı bu oyun çok merak ediyorum cidden

1 Numara MANHUNT SERİSİ

manhunt.jpg

Rockstar Games ‘in bu tarz bir oyun serisi yaptığına hala inanamıyorum. Oyun olarak güzel bir oyun aslında ancak vahşet düzeyinin çok yüksek olması sebebi ile onlarca ülkede yasaklanmış olan bir seri. Potansiyeli yüksek olduğu gibi vahşet dozajı da oldukça yüksek olan bir oyun.

Youtube kanalını takip etmeyi ve abone olmayı unutmayın arkadaşlar!