KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Valheim HD Grafik Modu ile Daha İyi Görseller

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Reaction score
4
Son zamanlarda oyuncuları etkisi altına almış olan Valheim ile ilgili güzel bir haberimiz var. çok kısa sürede inanılmaz satışlar yapan Valheim gerçekten çok kaliteli bir oyun. İçerik bolluğu ve detaylarla çevrili oluşu gerçekten de bir indie oyundan görmenin nadir olduğu şeyler.

Öyle ki Valheim ‘ın bazı mekanikleri AAA dediğimiz oyunlar da bile yok. Fiziklerine zaten pek fazla bir şey söylemek istemiyorum gerçekten inanılmaz. Işıklar, yansımalar, ağırlık faktörleri vesaire derken oyun inanılmaz fizikler ile donatılı. Bugün işin görsel tarafı ile alakalı haberlerimiz var.

Oyun haberleri ve daha fazlası içintıklayın!
Valheim HD Grafik Modu

Modun geliştiricisi “aC0C0NUT” oyundaki belli başlı dokuları yenilemiş ve HD hale getirmiş. 255 dokuyu elden geçiren aC0C0NUT gerçekten çok güzel bir iş çıkarmış. Oyundaki kozmetik kısımlara da el atmış, çevreyi de daha güzel hale getirmiş. Oyundaki çoğu dokuyu değiştiren bu mod ile çok daha güzel ve şık gözüken bir Valheim oynayabilirsiniz.

valheim-hd-grafik-modu.jpg

Valheim ‘ın zaten hali hazırda biraz performans problemleri var. Bunun ile beraber daha ne kadar bozulur ya da iyileşir mi bilmiyorum. Ancak daha iyi gözüken bir oyun istiyorsanız Valheim HD Grafik Modu ‘na bir bakın derim. Yeni görseller kesinlikle içinizi açacaktır diye düşünüyorum. Özellikle benim pelerinler ve bayraklar çok hoşuma gitti. Değiştirilen dokuları aşağıda görebilirsiniz!
  • çimenler
  • Ağaçlar
  • çalılar ve diğer ufak yeşillikler
  • Ahşap inşa malzemeleri
  • Taş inşa malzemeleri
  • Bütün üretim/demircilik çalışma masaları
  • Kılıçlar (Demir, gümüş ve siyah metal)
  • Kalkanlar (Ahşap, gümüş ve siyah metal)
  • Demir Zırh
  • Gümüş Zırh
  • Troll derisi
  • Tekne ve diğer gemiler
  • Tüm pelerinler
  • Yeşil ve siyah bayraklar

Youtube kanalını takip etmeyi unutmayın arkadaşlar!