KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 Geliyor!

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Başlıklar

EFSANE GERİ DÖNÜYOR!

Yıllar önce, karanlıkların içerisinden bir oyun çıktı ortaya. Kimimiz çocuk, kimimiz genç, kimimiz yetişkin, kimimiz yaşlı. O oyun, Vampire: The Masquerade Redemption âdı. Vampire serisinin ilk oyunu olan Vampire: The Masquerade Redemption, çok sevilen, herkes tarafından hoş görülen bir oyun olmasa da kendi kitlesini oluşturmayı başarmıştı. Open World RPG tarzında bir oyun olan Redemption, has kitleyi sağlama almıştı diyebiliriz. Ve aradan çok geçmeden yeni bir oyun daha geldi. O oyun da Vampire: The Masquerade Bloodlines âtı. Seriye gerçekten ilgiyi çeken, hardcore RPG oyuncularını hayran bırakan, oynanışında ki özgürlük ile insanların etkilenmesine sebep olan oyun olmuştu. Diyaloglar ile oyunun büyük bir bölümünü savaşmadan geçmenize müsaade eden özgürlüğü, sınıfların çokluğu ve atmosferin etkileyiciliği bu oyunun sevilmesine yol açmıştı. Ancak ufak bir sıkıntısı vardı. Savaş mekanikleri tatmin edici değildi. çıktığı yıla göre yeterli olsa bile kusurları vardı. İnsanlar görmezden gelmedi ve bu yüzden biraz eleştirildi. Ancak oyuncu kitlesini genişletmeyi başarmıştı.

İLGİLİ İçERİK

O GELİYOR. BLOODLINES 2 GELİYOR!

Geçtiğimiz günlerde Youtube üzerinden trailerâı yayınlanan, Vampire serisinin yeni oyunu olacak olan Vampire: The Masquerade Bloodlines 2, etkileyici bir trailer ile duyurulmuş oldu.olarak biz çok fazla heyecanlandık. Serinin kor kitlesi heyecandan videoyu 10 kere izlemiştir eminim. çünkü ben izledim. Bloodlinesâın ilk oyunu gayet özel bir oyundu. İçerisinde bulunurken kendimizi gerçekten Vampir gibi hissettiğimiz oyun, hem dünyasının ağırlığını, hemde karşılaştığımız her kişinin eşsizliğini çok güzel yansıtıyordu. Buda benim gibi düşünen insanları etkilemişti. Bloodlines 2ânin duyurulması da bende ve benim gibi hisseden insanlarda aynı etkiyi yaratmıştır eminim. O ıssız, karamsar ve iç çektiren dünyaya yeniden giriş. Dünyayı keşfetmeye çalışırken hissedilen tekinsizlik ve keşfettikçe ortaya çıkacak olan Vampir olma hazzı. Pek tarif edemesem de bu oyun serisi en iyi Vampir serisi diyebilirim. Temelinde Abil Kabil hikayesi yer alır. Kabil rivayete göre ilk katil, ve ilk vampir olmuştur. Temeli burada yatmakta ve hikayesi bu zaman kırılması ile yaşanan mitolojik oyunu güzel desteklemekte. Umarım Bloodlines 2 çok güzel bir oyun olur ve görmesi gereken ilgiyi görür!

Oyun duyuru videosunu izlemek içintıklayın.