KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

120 Cap VTSROnline 120 CAP PVP SERVER | 2. AYINDA KAPANMAMA GARANTİLİ | %50 DONATE BONUS AKTİF | PRE - GB ÜCRETSİZ | FTW - UNİQUE RANK 15.000 REAL TL ÖDÜL

Adonis

Center Üyesi
Çöp server dengesiz sistem herkese pay vermiş önüne gelene item dağıtmış vurguncu sw

vtsronline

Center Üyesi
Siz böyle sever sahipleri her yeni açılan oyuna bok atarak kendinizi düşürerek oyuncu kitlesi elde etmeyi seven insanlardan mısınız ? @Adonis

Adonis

Center Üyesi
Ya defol git benim konuma gelip pis karakterinizi yansittiniz sizinde ne olduğunuz belli.. VURGUNCU SERVER YAZDİGİNİ GÖRDÜM MERAK ETME. Ulan vurgun yapsak son dakikaya son kişiye kadar beklemezdik adam gibi yazıp kapattık 😄 ne vurgunu ? Bu oyuncuların hakettigi oyunlar belli senin oyunun gibi payli serverleri hakediyorlar. Biz en azindan durustce söylüyorduk Herşeyi net bir şekilde.. Herşeyi geçtim SİZ BENİM TASARLADIĞIM AFİŞİMİ BİLE ÇALMIŞ ADAMLARSİNİZ. BİRAZ ONURUNUZ OLSUN... BEŞ PARA ETMEZ ADAMLARSİNİZ. biz en azindan gerçekten pay vermedik kimseye kiyak yapmadik adam gibi durduk sizin gibi degildik. Siz önünüze gelene pay dagitiyorsunuz. Berbat bol efektli sistemsiz alakasiz coinleri uçurum dolu ömrümde bu kadar sistemsiz bi server görmedim. AMA MUSTEHAK BU OYUNCU KİTLESİNE. Zaten canımı sikan nokta da bu. Biz gece gunduz test edip en mantıklısı ne ona uğraşirken senin gibiler önüne gelene pay verip server dolduruyor sonra kendilerini bisey saniyor. Ya zaten oyuncuya mustehak onuda anladık. Bu oyuncuların hak ettigi serverler senin gibilerin oyunları... O yüzden gelip kapanmış bir oyunun konusunda erkeklik yapmayın. Az biraz adam olabilseydiniz keşke. Çoluk cocuklar. Siz varya korkudan NGU ya bile para verip dosya almissinizdir. çünkü son dakika dosyayi değiştirmiş amatör veletlersiniz. NGU gibi kolpa sahtekarlarda senin gibileri yolarak kazaniyor işte. Dosyada trigger var dedi sizde amatör veletler olduğunuz için yediniz kesin. Yoksa niye db değişsin. Bana akıl falan verme senin 10 katı tecrübeliyim. Sen burnunda sumugunle okula giderken bu vsro dosyalariyla ilk sw yi ben açtım. Senelerce yonettim senin gibi veletler bana yorum yapmasin yeminle ayar oluyorum.

Son düzenleme: