KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Warframe mobil cihazlara geliyor: iOS ile başlangıç yapacak

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Digital Extremes’in popüler oynaması ücretsiz çevrimiçi aksiyon nişancı oyunu Warframe sonunda mobil cihazlara geliyor.

çıkışından bu yana yaklaşık 11 yıl geçen oyun, mobil platformlara ilk olarak 20 Şubat’ta iOS ile adım atacak. Android sürümü daha sonraki bir tarihte yayınlanacak.

PC ve konsollarda 70 milyondan fazla oyuncunun ilgisini çeken Warframe, stüdyoya göre 10 yılı aşkın içeriğiyle aslına sadık bir kalitede mobile taşınıyor.

Üstelik tam çapraz platform desteği sayesinde takım arkadaşlarınızla istediğiniz zaman, istediğiniz yerde bağlantı kurabilecek ve ilerlemenizi herhangi bir platformda sürdürebileceksiniz.

Lansman haftasında oyuna giriş yapan oyuncular, üç günlük iki kat XP takviyesi ve oyun içi kozmetikler gibi ücretsiz ödüller alabilecek. Ayrıca oyun içi satın alınabilir öğeler de olacak.
warframe-mobil-ios-android-baslangic-silah-paketi.jpg

Warframe, yeni oyunculara özel bir paket sunuyor

Digital Extremes, Warframe dünyasına ilk kez adım atanlar için Başlangıç ââSilah Paketi’ni öneriyor. Paketin içeriği şu şekilde:
  • Aeolak Rifle (Max Rank)
  • Serration Mod (Max Rank)
  • 100 Platinum

Başlangıç ââSilah Paketi, hesap başına sadece bir kez satın alınabilecek. Android için ön kayıt imkanı ve diğer tüm detaylaraulaşabilirsiniz.

Bu arada Digital Extremes, Soulframe adlı yeni bir MMORPG de geliştiriyor. Tencent’in alt şirketi olan stüdyoya göre, oynaması ücretsiz fantastik oyun, büyük ölçüde doğa, restorasyon ve keşif temalarından etkileniyor.

Soulframe hakkındaki ilk detaylara ve tanıtım fragmanınaulaşabilirsiniz. Gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Takipte kalın!