KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Watch Dogs Legion Haftasonu Ücretsiz!

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Bu hafta sonu güzel geçecek. Ubisoft hafta sonu boyunca Watch Dogs Legion ‘ın ücretsiz olacağını resmi olarak duyurdu. Serinin son oyunu olan Legion ‘ın bir anda hafta sonu ücretsiz olacak olmaz gerçekten de önemli bir adım.

Başarılı bir çıkış yapmış olmasına rağmen oyuncuları pek fazla memnun edemeyen Legion için iyi bir fırsat. Elinde deneyimleyebilecek bilgisayarı olup da oyuna para vermeyen kişilere deneme fırsatı doğdu.

Oyun haberleri ve fazlası içintıklayın!
Watch Dogs Legion Ücretsiz!

Oyun kalıcı olarak sizde kalmayacak. 25 Mart ile 29 Mart aralığında ücretsiz olacak. O aralıkta oyunu oynayabilirsiniz. Ancak ondan sonra oyun tekrardan ücretli olacak ve oyun bilgisayarınızda kurulu olsa bile çalıştıramayacaksınız. Ancak 4 günlük sürenin içerisinde oyunu istediğiniz gibi oynayabilirsiniz. Daha doğrusu istediğiniz kadar.

Her hangi bir süre kısıtlaması olmadan 4 gün boyunca istediğiniz kadar oynayın. Önceki oyunları oynamış ama bu oyunu oynayamamış kişilere kesinlikle bir şans vermesini tavsiye ediyorum. Özellikle açık dünya oyunları ile yeni haşır neşir olmaya başlayan kişilere tavsiye ediyorum.

İyi bir hikaye veya inanılma açık dünyaya sahip değil evet. Ancak bol çeşitlilik ve renkli bir atmosferi var. Saatlerinizi harcamak için çok ideal bir oyun. Tabii ki tercih yine sizin. Şahsen ben daha önce deneyemediğim için bir bakmak istiyorum. Ayrıca ön yükleme işlemi bugün başlıyor. Yani oyunu bugün indirerek yarın hiç zaman kaybetmeden oyuna başlayabilirsiniz!

Ayrıca bu süreç içerisinde de Watch Dogs oyunlarında önemli indirimler olacak onları da takibinize alın. Belki toplu olarak bir kaç oyunu çok daha ucuza getirme imkanınız olur. Watch Dogs Legion Ücretsiz!

Youtube kanalını takip etmeyi unutmayın!