KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Worms Rumble Açık Betası Oyunculara Açıldı

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Worms hayranı bir insan olmasam bile Worms ismini görmek hoşuma gidiyor. çok köklü bir seri olması sebebiyle acayip saygı duyuyorum. Bugün ise yeni bir Worms oyununun açık betası başladı. Worms Rumble diğer Worms oyunlarından pekte farklı değil. Yine eğlenceli bir kapışma oyunu yani!

Açık betada, kulenin belirli bir yerinin dev bir robot solucana dönüştüğü Transforming Towers haritası, Last Worm Standing ve Last Squad Standing battle royale modları ve Deathmatch modu bulunuyor. Betada bulunan silahlar arasında ise, yeni duyurulan Plasma Blaster, Sentry TurretHammerheadSheep Launcher ve Rocket Shield bulunuyor. Destek öğelerinde de Grapple Guns ve Jetpacks yer alıyor.

Worms oyunlarına alışık olan insanların kesinlikle uzak kalamayacağı bir oyun olacak gibi duruyor. Pek fazla anlamadığım için ancak bunu söyleyebiliyorum. çocukken 2 3 kereden fazla oynamadığım için nedir bu oyunun hastalığı bilmiyorum ama belli ki bir hastalığı var!
İLGİLİ İçERİK

Worms Rumble Sistem Gereksinimleri
MİNİMUM:
    • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
    • İşletim Sistemi:Â Windows 10 64-bit
    • İşlemci:Â Intel Core i5-2300 or FX-4350
    • Bellek:Â 4 GB RAM
    • Ekran Kartı:Â 2GB NVIDIA GeForce or 2GB AMD Radeon
ÖNERİLEN:
    • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
    • İşletim Sistemi:Â Windows 10 64-bit
    • İşlemci:Â Intel Core i5-6600 or AMD Ryzen 5 1600
    • Bellek:Â 8 GB RAM
    • Ekran Kartı:Â 4GB NVIDIA GeForce or 4GB AMD Radeon

Youtube kanalını takip etmeyi unutmayın!