KONU AÇ !

Topluluğumuzda Konular Açın ve Bize Ulaşın !

Yeni Konular !

Konulara Yorum Yapın ve Konunuzu Öne Çıkarın !

Bize Ulaşın !

Yöneticilerimiz Size 7/24 Yardımcı Olmak İçin Hazır !

SİLKROAD TÜRKİYE'NİN EN YENİ SİSTEMLİ VE MÜŞTERİ SEVGİSİYLE EN İYİ REKLAM PLATFORMLARINDAN BİTANESİ SROCENTER SEN YOKSAN Bİ KİŞİ EKSİK !

Xbox Game Pass İçin Yeni Oyunlar Yolda

srocenter Can

Forum Admin
Moderatör
Center Üyesi
Bilişim Sahibi
Çevirmen
Coder
Grafiker
Guild Master
Guild Üyesi
Reklamcı
Server Sahibi
Supporter
V.i.P
Xbox Game Pass her geçen gün kullanıcısını arttırdığı gibi içerisinde barındırdığı oyunları da arttırıyor. Hem oyuncuları mutlu ediyor hemde Microsoft ‘a gerçekten çok büyük paralar kazandırıyor. Bende şahsen bu hizmeti çok seviyorum. Az bir miktar para ödeyerek bir çok oyuna erişim sağlayabiliyorum. Gerçekten çok kullanışlı ve faydalı bir sistem. Zamanında 5 TL gibi bir fiyata 3 ay bile kullandırmışlardı bizlere. O zaman o 3 aylık alanlardan biri de benim tabii ki. Xbox Game Pass Yeni Oyunlar ile geliyor!

Sistem sürekli tazelendiği için kolay kolay boşa para harcamış gibi hissetmiyorsanız. Ben totalde 15 TL fiyat ödedim 5 ay için. Gayet keyifliydi geçirdiğim süre. Sizlere de kesinlikle en az 1 ay kullanmanızı şiddetle beraber tavsiye ediyorum.

Yeni oyunlar durmadan gelmeye devam ediyor. Liste sürekli olarak yenileniyor ve taze oyunlar Game Pass ‘in içine ekleniyor. Aşağıdaki listede eklenecek olan oyunları bulabilirsiniz. Bu liste ile beraber zaten çok kalabalık olan liste iyice kabarıyor. Hangi oyunu oynayacağınızı şaşırıyorsunuz. Siz hangi oyunu oynayacaksınız ?
İLGİLİ İçERİK

Xbox Game Pass Yeni Oyunlar
  • Doom Eternal
  • Yes Your, Grace
  • Gang Beasts
  • Monster Sanctuary
  • Control
  • Superhot Mind Control Delete
  • Call of the Sea
  • Unto the End
  • Slime Rancher
  • Haven
  • Starbound
  • GreedFall
  • Asetto Corsa
  • DRAGON QUEST XI: Echoes of an Elusive Age

Youtube kanalını takip etmeyi unutmayın arkadaşlar! Abone olursanız bizi gerçekten çok sevindirmiş olursunuz.